Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye jól gondolom, hogy ennek...

Ugye jól gondolom, hogy ennek a terhességnek sem lesz jó vége?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jelenleg most vagyok a 20. dpon fokozatosan erősödő tesztekkel.

Előzmények miatt önszorgalomból elmentem hcg vérvizsgálatra.

15.dpo:245

17.dpo:397

20.dpo:746

Jól gondolom, hogy ebből sem lesz normális terhesség.

2 korai vetélésem volt az elmúlt hónapokban. Mind a kettőnél ugyanaz volt, hogy nem duplázódott a hcg 2-3 naponta.

Időközben voltam méhtükrözésen és endometrium biopsziát is néztek, amiből kiderült, hogy krónikus méhnyálkahàrtya gyulladásom van. 2 hétig szedtem antibiotikumot, utána kontroll biopszia, teljesen negatív lett az eredmény, sikeres volt a kezelés. Ezért nem értem hogy miért nem sikerül most sem…. Esetleg volt valakinek ilyen problémája?



2022. nov. 7. 17:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem meg van az a hcg duplázódás azért ha kiszámolod.Ne aggódj míg az orvos azt nem mondja hogy nem sikerült.Jó lesz ez szerintem!
2022. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Regòta lehetett begyulladva a mèhnyàlkahàrtyàd? Mert van mikor a kiterjedt mèhnyàlkahàrtya gyulladàs elzàròdàst okoz a petevezetőkben, vagy esetleg előző vetèlèseidnèl a mèhben tapadt meg a baba?Egyèbkènt szerintem is majdnem meg van a hcg duplàzòdàs.
2022. nov. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ mind a kettőtöknek!

Petevezeték átjárhatósági vizsgálatom még nem volt.

Annyit tudok, hogy nincs se miómám, se sövényem, se polipom, semmilyen rosszindulatú elváltozásom.

Egyik terhességnél sem látták sem méhen belül sem méhen kívül a babát. Azt se tudom konkrétan, hogy hol tapadtak meg.:(

Valószínűleg ez egy régóta elhúzódó gyulladás lehetett, meddőségi rendelésen küldtek el erre a vizsgálatra, mert gyulladt nyálkahártyába nem tud fejlődni baba.

Szerdán ismét megyek vérvételre, délután meg dokihoz.

2022. nov. 8. 09:08
 4/20 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Èrtem.Èn is meddősègi kezelèsen vagyok Debrecenben.Nekem 21.-èn volt biopsziàm nekem is az előzmènyeim miatt,csak nekem szövetdarab maradt vissza a mèhemben anno ès ezèrt muszàj megnèzniük,hogy be van-e gyulladva a mèhnyàlkahàrtya.Remèlem minden rendben lesz veled ès a babàval :) drukkolok 😘

2022. nov. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.😍😊

Neked milyen lett az eredményed?

Szintén debreceni vagyok.😊

2022. nov. 8. 11:07
 6/20 anonim ***** válasza:
Èn mèg nem kaptam meg sajnos.Magànba csinàltattam meg ès a doki azt mondta,hogy majd emailben elkûldik az eredmènyt.Valòszìnûleg nekem is be van gyulladva,ha beigazolòdik,akkor remèlem legalàbb gyorsan kikezelik.Holnap megyek ràkszűrèsre ès chlamydia szűrèsre.15.-èn meg pàromnak nèznek spermakèpet,aztàn eldöntik,hogy inszem vagy lombik.De neki 1 èvvel ezelőtt is rendben volt,szòval feleslegesnek tartom megnèzni mègegyszer,de ha ìgy làtjàk jònak 😅Mindenesetre vàrom az emailt😅
2022. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Szintén magánban csináltattam😅

Nekem 2 hétre pontosan meg volt az eredmény az EESZT-ben. Esetleg nézd meg, hogy nincs e fent már.


Voltam ma is hcg-t nézetni, 1126 lett az eredmény:(

Kezdem elveszíteni a reményt.

Már csak azon aggódok, hogy nehogy méhenkívüli legyen😕

Ma megyek dokihoz délután, kikérem a véleményét.


Ha nálad is gyulladás lenne, akkor 2 heti antibiotikum kúrával szépen ki lehet kezelni.

2022. nov. 9. 15:14
 8/20 anonim ***** válasza:

Most nincs meg a duplázódás.Lehet nem lesz jó vége ennek sem.Ma ultrahangon meg is néz az orvos,nem?

Akkor lehet már kiderül valami érdemleges bár szerintem korai még de ha méhenkívüli akkor jobb mielőbb cselekedni.Nem biztos hogy az amúgy.

Ha tudsz valamit majd megírod?Nyugi nem biztos hogy baj van!

#1

2022. nov. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

2-3naponta kell duplàzódania így szerintem még akàr jó is lehet

Drukkolok,jelentkezz majd

2022. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

21.-èn csinàltattam ès azt mondtàk emailben küldik az eredmènyt.Hàziorcos szerinted làtja?Ilyenkor feltöltik a felhőbe?

Egyèbkènt valakinek lassabban termelődik a hcg.Nekem anno a teszt is kèsőbb mutatta ki.Mèg van remèny szerintem.De ha mègsem akkor egy àtjàrhatòsàgit mindenkèppen csinàltass.Majd ìrd meg,hogy mi volt 😘Tènyleg drukkolok ❤

2022. nov. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!