Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elképzelhető hogy missed ab...

Elképzelhető hogy missed ab lesz a vége? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Utolsó menses november 27.

Együttlét december 10 (fogantatàs +1-2nap lehet mert a ciklusom 30-35 napos szokott lenni).

Első tesztet december 29én csinàltam (pozitív).


Ma voltam orvosnàl hivalatosan 6hetes 2napos vagyok ugye.

11mm petezsàk van csak. Benne nem làtott semmit még (nemhogy szivhangot).


20àn megyek vissza.

Mit gondoltok?

Köszönöm előre is!



#6 heres #11 mm
2023. jan. 10. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos ez így nem túl bíztató. Már lennie kéne embriónak.
2023. jan. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy hüvelyi uh volt.

Az orvos szerint a 11mm alapjàn max 5hetes. Dec10 óta nem voltunk együtt, nem foganhatott 1héttel később - hacsak nem éltek el addig bent a hímivarsejtek.

2023. jan. 10. 17:03
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Betöltött 6 hetesen már látszódnia kell embriónak, amennyiben az a valós terhességi kor.
2023. jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Tényleg nem a legjobb hír, remélem csak később volt a peteérésed. Amúgy a spermiumok 5 napig is elélhetnek szóval simán lehet, de biztosat csak a következő uh mond.

Szurkolok, hogy jó híreket kapjál :)

2023. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Nekem hasonlóan hosszú ciklusaim vannak. Mensi alapján nagyobbnak gondoltam a terhességet, de doki szerint 5hét 6napos voltam az első vizsgálaton.

11mm petezsák, embrioecho CRL:2,4 mm. Szívhang nincs. Ezek voltak a papíron, illetve, missed ab vagy korai graviditásra gyanakodott. Szerencsére 1 hét múlva mikor visszamentem már volt szívcső pulzálás és szépen látszódott minden. Lehet, hogy később volt peteérésed és csak “korán” mentél vizsgálatra.

2023. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Mindenhol azt olvasom, hogy a fogantatàstól szàmított 22-23 naptól kéne hogy legyen látható pulzàlàs/szivhang.

Ha 5 napig el is éltek a spermiumok és csak akkor fogant, akkor is ma már 25-26nap eltelt azóta.

Valamilyen gyűrűt keresett a petezsàkban de azt sem làtott még egyértelműen csak valami kis foltocskàt.

De se embrió szó, se crl se semmi nem szerepel a papíron.

2023. jan. 10. 17:37
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Szikhólyag volt? Erről tett említést, vagy épp arra gondolt valami gyűrű alatt?
2023. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Neme. Azt mondta a doki, 10mm felett minimum szikhólyag, 15mm felett meg már embriónak kell látszania.
2023. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szikholyag szó nem hangzott el. De lehet H arra gondolt ezt nem tudom.


A kedves 8as válaszoló nem tudom honnan tudja mit mondott nekem a doki :D


Nem mondta H gond lenne, annyit mondott hogy 11mm-es petezsàk, valamilyen gyűrűt keresett és mutatta a monitort hogy egy kört kéne látnunk a fekete kis zsàkban ami még nem látható. És hogy a petezsàk méret alapján 5hetes (ami a fentebb leírtak miatt nem igen lehet)

2023. jan. 10. 19:11
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

8 vagyok. Elírtam.


Nekem azt mondta... az akart lenni az eleje 🤦‍♀️

2023. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!