Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hónapos terhes vagyok, de a...

6 hónapos terhes vagyok, de a kislányunknak még nincs neve. Ötletek?

Figyelt kérdés

Akármilyen nevet akarok adni, a férjemnek nem tetszik.

Főként azért, mert lehet gúnyolni:


Tamara -> Szamara

Réka -> Béka

Debóra -> Zsebóra


És folytathatnám.

Olyan nevekről se akar hallani, mint a Hanka, Olívia, Natália, Natasa, Odett, Dóra vagy az Amanda.

A Melinda névről pedig egy kövér nő jut eszébe.


Andrea és Hanna (Anna) meg a Nóra nevet nem szeretném én mert sokan

vannak a környéken akiket így hívnak.


Sajnos kifogytunk az ötletekből.


Tudnátok adni pár ötletet?



2023. febr. 3. 10:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Férjed ne haragudj,de ostoba. Nincs olyan név amit ne lehetne gúnyolni,szóval ennyi erővel ne is nevezzétek el. Amúgy egy ilyen nevű ismerőseimet sem gúnyolták így...
2023. febr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Laura
2023. febr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Annál több ötletet mint sem hogy elolvasod az adható nevek listályát senki nem fog adni. A férjed milyen nevet adna? Pl a Hanna Hanka az tök hasonló amugy mikor nevet kell választani hirtelen minden név vagy csunya vagy már egy ismerősnek az a neve..
2023. febr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Már egy másik kérdésnél leírtam, hogy ha valakit valamiért gúnyolni akarnak, nem csak a nevét tudják gúnyolni, nettó hülyeség ezért nem adni egy nevet.

Amúgy Melinda vagyok (nem kövér :D), erre is kitaláltak mindent, pedig egy tök átlagos név. Nem különösebben érdekelt, csak bizonyos IQ alattiak csinálták, rohadtul nem érdekeltek. :D

Hogy a kérdésre is válaszoljak, ha most lány lenne odabent, Flóra vagy Olívia lenne a neve. Mi a fiú nevekkel vagyunk meglőve, de valami neve csak lesz mire odáig jutunk…

2023. febr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Bámelyik nevet lehet gúnyolni. Az unokatesóm fianak a neve Péter, Petinek becézik. Az oviban az egyik fiú elkezdte Jetinek hívni. Most akkor már Péternek sem szaban nevezni a gyereket??
2023. febr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Írd le miket akar a férjed, kigúnyolom őket 3 féleképpen.
2023. febr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nézzétek át az MTA női utónév listát, nem igaz, hogy 2000 valahányszáz névből nincs, ami mindkettőtöknek tetszik.

Írjon ki a férjed is valamennyit, te is, aztán összesítsétek, hátha van olyan, ami mindkettőtöknek megfelel. Vagy a két, külön-külön listátokról állapodjatok meg olyanban, ami a másiknak is megfelel.

Csúfolni meg minden nevet lehet, főleg ilyen Tamara-Szamara asszociációval, ami szerintem normális embernek eszébe sem jutna. A Szamara, nem magyarban, de létező női név, a Tamaráról eszembe nem jutna.

2023. febr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

Ő mit adna?

Mi a fiú nevekkel voltunk bajba,nekem annyi ötletem volt neki semmi nem tetszett,ő egy nevet hajtott ami meg nekem nem...


Írjatok fel pár nevet vezeték névvel együtt,mi kiragasztottuk a hűtőre,ott mindig látjátok 😀 így kezdett megbarátkozni más nevekkel de mire neki tetszett nekem már nem pl.mindneki Máté és Levente.

Apránként kidobtuk mind hogy egyiksem lesz jó.

Most már 33 hetesen csak meglett a neve😁 és olyan ami előtte felvolt írva 😀


Szóval nem vagytok egyedül hogy nincs egyetértés😁 ajánlom a név lista együttes nézegetését 🙂

2023. febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Hú, így még arra sem biztatnálak, hogy egyáltalán válogass.

A helyedben én ráparancsolnék (ennyi kötekedés után már), hogy válasszon 15 nevet, és választanék abból. Ha már neki nem tetszik semmi, erőlködjön ő.

2023. febr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Noèmi, Eszter, Luca, nekem ezek tetszenek, egy fiam van :)
2023. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!