Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Január 7 volt meg a menstruáci...

Január 7 volt meg a menstruációm, 26 napos a ciklusom, január 29 volt egy halvány pozitiv tesztem, február 1 kellett volna még jönni, de az nap szép erős pozitív tesztem lett, terheseg app, holnapra számolja 4 hét terheséget, ?!

Figyelt kérdés
Nem korai ez az erős pozitív teszt?
2023. febr. 3. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Nekem a nem vart utani elso napon este erosebb volt a tesztcsik a teszten mint a kontroll csik...egy eros pozitiv teszt nem baj,ha babat akarsz 😊
2023. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze hogy akarom! Májusban volt egy missed ab sajnos, most nagyon szeretném ha velem maradna a pici:)


Mikir májusban terhes voltam barna folyasom volt első perctől,

Most ilyen feher de ha még szarad sárga meg pozitív teszt előtt tapasztaltam, ez nem gond? Vagy menjek dokihoz? Nem korai még?

2023. febr. 3. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A 7.8.heten ajanlott elmenni orvoshoz,de elmehetsz hamarabb is,nincs megtiltva...a terhesseget megallapitja,es mindent elmagyaraz...szivhang a magzatnak a 6.7.heten van altalaban,azert javasoljak a 7.8.hetet...(en a 8.heten voltam,direkt ugy mentem,hogy mar legyen szivhang)

A folyassal kapcsolatban nem tudok tanacsot adni.

Nekem is volt egy missed abom tavaly marciusban,augusztusban mar pozit teszteltem,jelenleg 9 honapos a kisfiam.

2023. febr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!