Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha koraterhességnél...

Normális ha koraterhességnél nem érzek semmit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy hete teszteltem pozitívat, ma vagyok a 5+2 hétben. Hétfőn elkezdtem feszülést érezni a hasamba, majd ezt követték szúrkálások, lüktetés, és nehézérzés. Jó érzés volt, mert éreztem, hogy történik valami. 3 napja elkezdett fájni a hasam, tegnap elkezdtem görcsölni és picit alábbhagyott a mellfájdalom, illetve a “méhemben sem érzek semmit”, nincs semmi tünetem. Ez normális lehet? Volt már korai vetélésem és aggódom.

Tudom normális ha nem érzek semmit, viszont éreztem, és ez eltűnt.



2023. febr. 4. 07:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én egyik gyerekemnél sem éreztem semmit. Nem is tudom mit kellene...


Voszont volt egy vetélésem, ott végig görcsöltem

2023. febr. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez megnyugtat a 6. hetig mellfeszülésen kívül semmi.

Aztán 1 hétig minden reggel hánytam.

8-9 héten megint semmi. (Jól be is pánikoltam, nekem is volt már missed AB-m)

Azóta meg néha néha hányok és ennyi.

Épp most jöttem a wcről, a reggeli teám tartalmát hátra hagyva.

Én már ettől is ki vagyok, hogy a legváratlanabb helyzetekben tör rám ez. Alig várom, hogy hátra hagyjam ezeket a néhai rosszul léteket is.


Kitartást.

14 h

2023. febr. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Sajnálom :(

A görcsölés abbamaradt egyébként most nálam szerencsére, csak nem érzem magam várandósan😅 de akkor amég nem jön meg, nem barnázok és nincs elviselhetetlen görcs addig oké lehet…

2023. febr. 4. 07:30
 4/15 A kérdező kommentje:

Gratulálok 2-es! :) boldog babavárást!


Akkor még csak a java hátra van nekem😅csak azt gondoltam, hogy a méhemben ez a nehézérzés megmarad. De mintha nem is lennék terhes 2 napja. A reggeli tesztemnél a tesztcsík viszont erősebb lett mint a kontroll.

1,5hét múlva megyek orvoshoz, addig várok!

2023. febr. 4. 07:33
 5/15 anonim ***** válasza:

Ja #2es vagyok. A 6 héten 1 hétig barnáztam, aztán a 11 héten 2 napig. Idegroncs voltam. Nem tudták megmondani mitől.

Szóval a barnázás se feltétlen gond, ettől függetlenül ha ilyesmi adódik mindig meg kell nézetni.

2023. febr. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad! Próbálok pozitív lenni! Neked pedig boldog babavárást!☺️
2023. febr. 4. 07:42
 7/15 anonim ***** válasza:

Én csak az elmaradó mensimből jöttem rá, hogy terhes vagyok szóval... Illetve a beágyazódásnál éreztem kb a 4.hêt környékén (stimmel is a dátum) hogy a méhembe rettentő nagy fájdalom nyilal. Pont siettem a vonatra, de meg kellett állnom..


A tünetek jönnek és mennek egyébként. Van olyan, aki az egész terhessége alatt nem észlel semmit. Nyilván van olyan is, aki rosszul van tőle vagy akár köztes az egész. Ez alapján nem lehet következtetéseket levonni.

2023. febr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem a 7 hét körül kezdődtek a rosszullétek és a 11 hétre el is múltak, közben voltak jobb és rosszabb napok.Most már a vége felé is inkább csak derékfájdalom és fáradtság van.


Viszont volt sajnos missed ab, és ugyanúgy volt még tünetem pedig nem is fejlődőtt már...


De nem kell a legrosszabbra gondolni, minden rendben van!

2023. febr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
2 terhességem volt. Azon kívül hogy nem jött meg és nőtt a hasam semmi tünetem nem volt
2023. febr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!🥰

Boldog babavárást kívánok Nektek!❤️

Én pedig próbálok pozitív lenni! :)

2023. febr. 4. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!