Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi miatt csúszhat be a gyerek...

Mi miatt csúszhat be a gyerek védekezés mellett? Veletek volt ilyen? Megtartottátok vagy elvetettétek?

Figyelt kérdés

Nem tudom így van-e, de hallottam már egy pár embertől, hogy azt a gyereket, aki csak véletlenül jött össze a szüleinek, azt nem fogják szeretni, ahogy az anyaságot sem, és egy idő után megunják a gyereknevelést.

Vagy elvetetik.

Ti jártatok így esetleg?


2023. febr. 5. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Hidd el, az esetek 95%-ában, ahol azt mondják, védekezés mellett jött össze a gyerek, az kamu, csak cikinek tartják bevallani, hogy nem védekeztek felelősségteljesen.


Csak egy kicsit bedugta a pasi gumi nélkül, aztán nem sikerült időben kivenni vagy a csaj nem szedte pontosan a gyógyszert. A maradék 5% javarésze spirál mellett fogant, mert az ott benne van a pakliban.

2023. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Általában cunclika nem szedte a gyógyszert aztán előadja hogy csoda történt. Általában azért van mert a férfiak nem feltétlen akarnak egy közepes kapcsolatba gyereket vállalni.
2023. febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Hát, mi nem a lyukas gumi és az elfelejtettem bevenni a gyógyszert kategória vagyunk, hanem mirena hormonok spirál mellett lettem terhes az első év után..

Nem volt elmozdulva

2023. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Hármas vagyok, nem tartottuk meg természetesen, hisz azért védekeztünk, hogy ne legyen több gyerekünk
2023. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
5 évig védekeztünk óvszerrel, semmi probléma nem volt soha. Az első tervezett hónapban baba lett. Tehát aki akar védekezni, az tud is.
2023. febr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Gyogyszer mellet is megeshet

Pl hasmenes hanyas betegseg sok alkohol miatt nem szivodik fel rendesen


Nalam a bulizos evekben volt ilyen. Minden reggel bevettem de megis. Doki mondta is h a heti 7 nap ejszakai buli reszegeskedes nem kompatibilis a bogyokkal.

2023. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is fogamzásgátló mellett jött össze. Mindig időben szedtem, mimdemt betartottam. Igazából elkezdtem szedni és rá 2 hónapra bumm megtermékenyültem. A nőgyógyászom nem vette figyelembe az antidepresszánsokat amiket szedtem, és elvileg (egy másik, ezúttal magán doktor azt mondta) ezek nem passzoltak egymáshoz így a baba sokkal könnyebben össze jöhetett.


Mivel mi amikor elkezdtem szedni a gyógyszert (nem bíztam benne) úgy voltunk vele mimden megvan a babának, nem lenne tragédia ha össze jönne megtartottuk.


Nem számítottam rá hogy ennyire gyors lesz, nem volt tehát tervezett kifejezetten. A depresszióm elmúlt lejönni a gyógyszerről (amint megtudtam hogy az vagyok nem voltam hajlandó szedni, kórházba is kerültünk) az kemény volt de a legjobb dolog ami történhetett velem. Mentálisan azóta is stabil vagyok, imádom a kisfiam.

2023. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

6

Jó de hát ez köztudott, hogy ha befigyel a fosika akkor felugrik a gumika. Meg milyen ösztönlények azok akik hasmenéses tünetek mellett szexelnek?

2023. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Velem ugyan nem volt ilyen, elő se fordulhatna, mert gondolkodás nélkül megtartanám, de én anyukámnak becsúszott gyereke vagyok, aki nagyon nem jókor jött. Szeret engem, egyáltalán nem unt vagy fásult bele, mindig mintaanya volt.
2023. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, egyetértek veletek :)

9-es, ennek örülök, hogy anyukád ennek ellenére is szeret téged :D

Azt unom már, hogy mostanában annyira divat ez a "nem bírom tovább, lelépek" szöveg itt az oldalon az anyukáknál, és fogalmam sincs miért, pedig régebben, (gondolok itt kb. 20-30 évvel ezelőttre) nem őrültek bele a gyereknevelésbe, és nem volt divat ez a "le kell mondanom mindenről".

Nem értem mi ez mostanság :(

2023. febr. 5. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!