Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lefeküdtem a lakótársával is,...

Lefeküdtem a lakótársával is, és most nem tudom melyiktől vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Egyáltalán azt nem tudom hogy ezt hogy közöljem velük, a kommunikáció kb egyenlő a nullával köztünk. Azt nem tudom mit szólnának hozzá, ha ezt így megírnám nekik. Valamelyik az apja, de ezek után nem tudom mi lesz. Kötelezhetnek arra hogy elvetessem?

22/l


2023. febr. 7. 00:03
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
86%

Nem kioktatást vársz... hanem?

Leírták többen, hogy állj eléjük, és mondd el nekik. De ennyire éretlen vagy, hogy inkább üzenetet írnál nekik... ebből is látszik, hogy neked nem való még gyerek, mert te magad is az vagy.

Gyanítom ők sem harmincas befutott férfiak. Mégis miből támogassanak? Zsebpénzből? Szerintem gondold ezt át még egyszer.

2023. febr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
92%
Miért többes számban írtad hogy támogatnak? Talán majd mind a kettő verseng hogy ki apáskodik többet felette?
2023. febr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalos úton kérheted az apaság megállapítását. Ekkor az általad megnevezett apajelölteket, ha akarják, ha nem, bekérik DNS vizsgálatra.

Anyámék falujában volt ilyen lány, 6 helyi férfinak is jelenése volt, köztük többen házas emberek voltak.

2023. febr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a két férfi?


Nem kotelezhetnek abortuszra.


Mindenképp személyesen mondd el. Üzenetben ez nagyon gáz lenne. Ez azért mégis csak egy sorsfordító esemény és döntés nem pedig egy mi legyen a vacsi üzenet.

2023. febr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
0%
Ne vetesd el, ne tedd tönkre az életed!
2023. febr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
3%

Ha elveteted, lehet soha többé nem lehet gyermeked. ( csaladomban 2 no is igy jart)

Viszont: El kell mondani, max azt mondja, hogy neki nem kell a gyerek. De joga van tudni, hogy apa lesz.

En nem csinalnek sose ilyet , hogy 2 fiuval is osszefekudjek, de vissza lehet majd szamolni, hogy kb mikor volt a fogantatas.

Gondolom nem 1 nap volt a 2 fiuval egyszerre..

A lenyeg, hogy szolj neki, mert kesobbiekben eselyed nem lesz majd semmit kovetelni Illetve felelossegre vonni oket.

Persze, ok is hibasak, de en mint no, sose fekudnek ossze ovszer nelkul olyan emberrel, akivel Csak osszejarogatok..

Oriasi felelotlenseg volt a reszdrol.


Udv :

36+3 hkm

2023. febr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
93%
Ha troll vagy, akkor legyèl boldog, ha ennyi örömöd van csak az életben. Ha ez a kérdés igaz, akkor baromira gondold át, hogy mit csinálsz. Fura nekem , hogy itt a gyakorin minden huszonèves marha jól keres, van autója , hitelmentes lakása , milliós megtakarítása. Ráadásul nyilván önerőből és nem a szülei által. Vicc. Az élet nem egy Brigidt Jones film. Nem fognak versengeni és teperni, hogy segítsenek. Dolgoznak egyeltalàn ők is? V egyetemi ösztöndíjból akarod perelni a gyerektartást? Ha dolgoznak, van bejelentett normális munkahelyük? V minimálbérre vannak bejelentve és örülsz ha kapsz 20 ezer forint gyerektartást? Szüleid tudják egyeltalàn?? Támogatnak. Egyedül ez marha nehéz lesz. De te tudod. Remélem mégis troll vagy.
2023. febr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%

36 nem teljesen igaz amit írsz. Akkor ki lehet számolni valóban ha pl 2 hét eltérés volt. De 3 napnál már nem, mert addig a sperma is életben marad. Extrém esetben sokkal tovább is.

Kérdező orvosnál voltál már vagy csak a terhességi teszt lett pozitív? Mennyi különbséggel feküdtel le a két férfival?

2023. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
Mindketten 24 évesek. Egynap történt velük a dolog, így nem tudom melyiké lehet. Dolgoznak rendesen. Anyukám tudja, azt mondta ő ebbe nem szól bele. De ő nem mondaná el nekik. Mert ha csak ilyen kapcsolatra kellettem nekik, a gyereket is nagy ivből lefogják szarni.
2023. febr. 7. 11:15
 40/49 anonim ***** válasza:
94%
Erre kellettél nekik, mert ennyire tartod magad, hogy egy nap két faszival is összefekszel. Mit vársz? Úgy, hogy tudnak is egymásról. Tudod mi vagy a szemükben.........
2023. febr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!