Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valamelyikőtök vérzett már a...

Valamelyikőtök vérzett már a 6. héttől, és a baba jól van/már meg is született?

Figyelt kérdés

2023. febr. 12. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen


De ezt sajnos hiába írom, ha másnak nem úgy alakul.


Rohantam ügyeletre.

Ikreknek indult valószínűleg, de uh-on nem làtszott, vsak a méhlepényen szülés után.


2. Terhességné nagyon komoly hematómám volt.

Heteket feküdtem kórházban is, mert levált a méhlepény.



Minden esetben rohantam az ügyeletre.

2023. febr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én hónapikig barnázgattam, a lányomnak semmi baja.

Barátnőmből hematóma miatt ömlött a vér nem is egyszer. Őt szigorú fekvésre ítélték hónapokra, nem kecsegtették semmi jóval, de végül az ő kislánya is épségben megszületett.

2023. febr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi volt a vérzés oka. Pl. hematóma. Nekem az volt. Valakinek az tud hetekig is vérezgetni. Nekem mondjuk hirtelen alakult ki egy hatalmas, ami ki is fakadt, me szerencsére nen sodorta el az embriót.
2023. febr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
14. hétig barnáztam meg néha véreztem. A baba teljesen jól van
2023. febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jelen.

Nagyon szurkolok, hogy nálad is minden jól alakuljon.

Viszont én anno igyekeztem nem túlságosan beleélni magam a dologba, mert sajnos nagyon kétesélyes ilyenkor ez a szituáció. Szóval arra próbálok utalni, hogy amennyire lehet, mentálisan próbálj a másik esetre is felkészülni. Mert ha baj van, padlót fog az ember -de ne zuhanj a pincébe...


De tényleg, szívből kívánom, hogy minden jól alakuljon!

2023. febr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos nem jól alakult. Szurkolok neked, hogy minden rendben legyen, de készülj fel a másik eshetőségre is. Nekem legalábbis könnyebb volt így.
2023. febr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi Lányok!

Ha másnál is alakult jól, akkor talán nálam is.


Csütörtökön reggel enyhén vérezni kezdtem. Azonnal mentem az sztkra. A baba akkor még jól volt (látszódott a petezsák). Kaptam Utrogestant. Aznap délután/estefelé eléggé elkezdtem vérezni. Ez péntekre csökkent, és azóta se múlt el. Holnap megyek megint orvoshoz, mert nagyon rossz ez a bizonytalanság. Nagyon nehezen, és teljesen váratlanul jött össze a baba, és mivel 41 vagyok, nem tudom, sikerülne-e újra. Aggódom, hogy mi van a babával, megvan-e még.


Előzménynek annyi, hogy már van egy kisfiam, akivel a 8. héttől kb a 19-20. hétig véreztem. Ott egy hatalmas hematómám volt (nagyobb, mint a baba), és az elején ott is nagyon véreztem. De akkor azért a baba nagyobb volt, mint most. Ebbe a gondolatba próbálok kapaszkodni, ha akkor megmaradt a baba, talán most is megmarad.

2023. febr. 12. 10:25
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ez most nagyon nehéz időszak, de simán lehet, hogy jól végződik. Mi mondjuk még csak a 20. hetet tapossuk, de az 5. héttől a 15. hétig folyamatosan véreztem, hol jobban hol kevésbé. Az elején nálam is hematóma volt (csak 1 centis, a saját orvosom nem is látta, csak a klinikai gépen találták meg). Utána jött a placenta praevia. Sajnos rengeteg oka lehet a vérzésnek, a legjobbakat kívánom nektek.
2023. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!