Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, anyukák nálatok...

Kismamák, anyukák nálatok mikor jelentkezett a hirtelen fáradtság? Átmeneti volt, vagy maradt a terhesség végéig?

Figyelt kérdés
A második trimeszter végén vagyok és tegnap meg ma a megszokottnál jobban fáradt vagyok és érzem hogy nem vagyok a toppon. Eddig volt enyhén ilyesmi, de most alig tudok bármire is koncentrálni.
2023. febr. 12. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel egyáltalán nem volt ilyen, másodikkal szinte végig
2023. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nalam vegig elmaradt ez a kicsattano energia, amirol mindenki beszelt a masodik trimeszterben..:D

Bar a 14. hetig hanytam, utana a 20. hetig 2 naponta volt olyan migrenem, hogy alig tudtam megmozdulni. Es sokszor meg ezert hanytam.

Aztan ez elmult, es voltak jo napok, amikor volt energiam, de ez egy heten max olyan 3 nap volt, a tobbin iszonyatosan faradt voltam. A 32. hettol kezdve meg mar itt fajt, ott fajt, egyszeruen sehogy nem volt jo, ejszaka nem aludtam, de nappal se tudtam...

Engem elegge kikeszitett a terhesseg, komolyan mondom, hogy hiaba kelt fel a kisfiam kb 0 perces koratol kezdve ejszaka orankent, kipihentebb voltam meg igy is az elso fel evben, mint terhesen.

Szerettem volna mindig is masodik gyereket, de hat igy nem tudom hogyan birnam ki a terhesseget.

Es hozzatennem, hogy anno pont jokor estem teherbe, nagyon jo kondiban voltam, sokat sportoltam, 0 felesleg volt rajtam, egeszsegesen etkeztem, azt hinne az ember, hogy igy azert jobban lehet birni a terhesseget...hat nem :D

2023. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! A 14. hétig véreset hánytam, fogytam 13kg-ot. Undorodtam minden illattól, szagtól, ételtől, italtól. Barackon, almán, szőlőn éltem. Utána egyre jobban éreztem magam. Volt hogy egy időben kínzott a sav, de nem sokáig. A hasam néha húzodik alul, hiszen nyúlnak a szalagok stb, ez természetes, magneziummal orvosolható. Vérszegény vagyok, arra maltofert szedek. Most vagyok a 33. héten és most érzem 2 napja, hogy nagyon hamar ki tudok merülni. Kipakolok a mosogatógépből, meg bele pakolok, mosogatok is, pakolászok, berakok egy adag mosást, porszívózok aztán már le kell feküdnöm mert émelygek,annyira kifáradok. Pihenés után megint nincs semmi bajom. Szerencsés vagyok, eddig nem vizesedek, nem fáj a derekam. Kíváncsi leszek, hogy a következő hetek mit tartogatnak számunkra.


Boldog babavárást mindenkinek!

2023. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességemnél nem volt ilyen, végig pörögtem.


Most a 2.terhességemnélna 34-35.hét körül jelentkezett, és mostmár kitart a végéig.

2023. febr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :-)
2023. febr. 13. 09:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kabe a 9. hétig. Borzalmas volt, aztán teljesen elmúlt.
2023. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!