Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor jelentkeztem a...

Kinek mikor jelentkeztem a korai terhesség tünetei? És mik voltak ezek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

4 het utan jelentkezett

Hanyas szedules

2023. febr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A 7. Héten kezdődtek a tüneteim. Hányinger, szédülés és étvágytalanság.
2023. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb 5. héttől, émelygés, nem kívántam enni semmit, mellnövekedés és -feszülés, és fáradtság.
2023. febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Hullafáradtság, hányinger, mellfeszülés.
2023. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4 hetesen mellfeszülès..

6.heten fáradság ,émelygés ,pici hányinger. Nem vészes.

7.hèttől brutál puffadás,szèkrekedès.

Most 9 hetesen elmúlt a fáradság, elmúlt a hányinger ( bár ez tényleg nagyon enyhe volt ) és az émelygés is. De mèg mindig nagyon puffadok..

2023. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Menzesz előtt 2 nappal éreztem, hogy baba van. Mellbimbóm nagyon elkezdett fájni. Azt hittem szétrepedtek... Hányinger csak a 9.ik hét után.
2023. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Fogantatástól nagyon fájtak a melleim és be is keményedtek, nem várt napjánál màr olyan érzés volt mintha leakarnának szakadni! Bimbók is érzékenyek lettek. Nem várt előtt 2 nappal már nagyon fáradékony voltam, de olyannyira, hogy pl. Két háztartási munka között lekellett dőljek még ha 10percre is.😄 Pozitív teszt után jöttek a rosszullétek és a rengeteg pisilés. Hányásig sosem jutottam,de brutál émelygés és undor, ami talán (kopogom le) most enyhült.

8 hetes kismama

2023. febr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

fogantatástól mellfeszülés

mensi teljes kimaradása

és egy kis puffadás

jelenleg még nincs más tünetem, hnap megyek dokihoz terhességmegállapításra, szorítsatok🙏😊


elvileg ma vagyok 6+4

2023. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem várt mensi előtt két nappal émelygés, késés után erős hányinger és erős fáradtság
2023. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem minden mensi előtt feszült és érzékeny volt a mellem. viszont mikor teherbeestem nem éreztem semmit, és ez volt a fura. nem várt napján csak mensi szerű görcseim voltam, majd az 5. héttől kezdődött a mellfeszülésem.
2023. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!