Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt fontosnak tartod...

Szülés előtt fontosnak tartod a borotválkozást? Én attól tartok hogy nem lesz rá időm, erőm. Kicsit kellemetlenül érezném magam ha ott ők borotválnak. Túl aggódom?

Figyelt kérdés
2023. febr. 12. 18:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Túl gondolod ☺️

De egyébként simán van rá időd.

mikor elfolyt a víz gyorsan letusoltam, borotválkoztam és mentünk. Azért első babánál nem kell úgy kapkodni....

2023. febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%

Ugyan így voltam mind a 2 szülésem elött.

Nekem gáz lett volna ha nem úgy megyek, pedig tudom pont leszarják.


Elsőnél csak vizsgálatra indultam, azt mégis szülés lett belőle. A vizsgálatra meg leborotváltam.

2.nál meg simán volt rá időm elötte.


(Egyébként a végén már 3-4 naponta leborotváltam, biztos ami tuti alapon)

2023. febr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
A legfontosabb, hogy egészségesen gyertek ki, nem az hogy mi van a lábad között.
2023. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Elsőnél volt némi megfelelési kényszer és kínlódtam, hogy menjen, de nem ment. A kórházban simán leborotváltak és egyáltalán nem volt kínos. Akkor ott semmi nem érdekelt. Kaptam beöntést is.

Másodikat ugyanott szültem (a vége felé ugyanúgy nem tudtam karban tartani, főleg, hogy befektettek), de még kérésre se borotváltak le és a beöntést is megtagadták. "Jól van az úgy". Ennyit változott 3 év alatt a hozzáállás.

2023. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%

Nekem simán volt id előtte, a nagyon gyors szülésemkor is..


Nekem is fontos volt

2023. febr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

38.hetre jött a kislányom, egyik percről a másikra már a kórházban voltunk. Itthon még lezuhanyoztam, arra nem emlékszem, hogy próbálkoztam e a borotvalkozassal, de nem jarhattam nagy sikerrel.

Szülés előtt leborotvaltak, de annyira nem azzal voltam elfoglalva, hogy a legutolsó dolog volt, amire figyeltem.

2023. febr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
En nekem 20.-an reggel kellett volna befekudnom inditasra.mondom majd hajnalban felkelek,rendbe rakom magam ott lent...nem volt ra idom.hajnalban megindult a szules.kellemetlenul ereztem magam,es mondtam,hogy mar nem volt idom...kedvesek voltak,es mondtak,hogy semmi baj,megoldjak ok nekem.
2023. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
Szex miatt gondolom amugysincs bozont, a borosta senkit nem fog érdekelni.
2023. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Semmiképp nem akartam, hogy nekem ott kaparásszon valaki, így mindkétszer borotváltam indulás előtt. Mivel amúgy is frissen fürödve mentem, nem volt sok plusz idő.
2023. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%

Én már eleve megborotváltan mentem be a kórházba, de az ágyszomszédom is, így nálunk nem volt ebből kellemetlenség, sem gond.


Szerintem neked is jobb lesz, ha magad megcsinálod!

2023. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!