Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellső fali lepénnyel második...

Mellső fali lepénnyel második babát mikor kezdted érezni?

Figyelt kérdés

Első babával hátsó fali volt a lepényem, amikor konkrétan már napközben is rugdalózott kereken 20 hetes voltam. Előtte héttől esténként már fekve éreztem, de nála nem voltak ilyen csikis, pillangó, buborék stb érzéseim.

Most második babám mellső fali, és jelenleg 17+5 hetes vagyok, közbe már érzek ilyen csiklandozásokat, és talán eddig 2x éreztem mozgást, mintha, de nem vagyok benne biztos, hogy ő volt. Bár tegnap este egy ilyen mozgásnál a hasam is megmozdult picit


Csak amiatt kérdezem, mert mindenki azt mondja, hogy a másodikat jóval előbb érezni lehet már... És kicsit aggódom :)


Nektek mikortól volt az hogy napközben is rendszeresen éreztétek a rugdosásait mellsőfalival második babának? Nem a csiklandozásokra gondolok :)



2023. febr. 13. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
18 hetesen lettem benne biztos, hogy ő az.
2023. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14
2023. febr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17. Héten
2023. febr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
14 héttől rendszeresen minden nap már rugdosott? azta :)
2023. febr. 13. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!