Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülési tapasztalatok?

Szülési tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretném kérdezni azokat a kismamákat, akik betöltötték a 40. hetet, hogy mikor indult nekik bármi is ?😅 2 naponta járok NSTre, de mindig minden tökéletes! Indítást nem szeretnék, ami csütörtökön fog megtörténni császármetszéssel, mert farfekvéses a kislányom. Tapasztalatok?
2023. febr. 13. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Ez a napokban a negyedik kérdésed. Meg lehet ismerni, mert mindegyikben benne van, hogy "kismamik".

Sajnos türelemmel kell lenni, senki nem tudja neked megmondani, mi hogyan fog alakulni.

2023. febr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves első. Én nem látom a kérdésemben, a “kismamik” szót. Kismamákat írtam, első ilyen jellegű kérdéssel. Mi a probléma?
2023. febr. 13. 13:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokat kértem, nem azt hogy bárki is mondja meg nekem, hogy mi hogyan fog alakulni.
2023. febr. 13. 13:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha medencevégű, hogyhogy nem írnak ki császárra?…
2023. febr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kiirt datum utan harom nappal egyik ejjel arra ebredtem,hogy faj a hasam...mar vereztem is.azonnal indultunk a korhazba,es masfel ora mulva megszuletett a kicsi.

Iszonyu gyors szules volt,es este meg semmi elojele nem.volt,hogy ejjel menni fogunk.

2023. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kisfiammal 40+4-re indult a szülés. Emlékszem egy pénteki napon volt ez,reggel még mentem nst-re és vizsgálatra,akkor még semmi előjele nem volt,h ma szülni fogunk.Nst-n semmi,méhszáj is teljesen zárva.Mondta az orvos,hogy hétfőn befekves és indítás,ha addig semmi. Vizsgálat után elmentünk még bevásárolni. Mikor hazaértúnk már éreztem,h valami kezdődik. Éjjel 23 órára mentünk be a kórházba és hajnalban már babáztam.
2023. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4es, ma kell menjek vizsgálatra aztán elvileg 2-3 napon belül indítanak :)

Köszönöm a válaszokat !

2023. febr. 14. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!