Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Programozott császár! Kinél...

Programozott császár! Kinél mikor indították?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Kinél hanyadik héten indítottak a programozott császárt ? Két császár után lesz most ujra csaszarom . Kozben volt egy gerinc műtétem is, tehát egy természetes szülés sajnos nem opció ! Engem az érdekelne hogy kinek mikor indítottak , es akinek a doki szorgalmazta a korábbi , 38 het körüli indítást minden rendben volt e a babával .

Ausztriában élünk , itt lesz a császár . A doki mondta hogy a 38. Heten fogja csinálni . En felek hogy ez gond hogy semmi természetes folyása nem lesz a dolognak ... nem indulnak fajasok maguktól ...olyan mű lesz az egesz ...nem fogja a baba sem érezni hogy itt az idő es szülünk ....csak ki lesz kapva es kész . Varom a tapasztalataitokat anyukák ! Köszönöm szepen !



#programozás #császármetszés #Ausztriai szülés
2017. ápr. 24. 07:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a második császár 38 hét 4 nap volt. A harmadik 39.héten, hamarabb akarta a doki de újév volt és ő is szabin volt. Amúgy minden rendben ment. A gyerekek is jól vannak. Császár után 3. nap már otthon voltunk. Mire hazaindultunk a tejem is Elindult. Amikor kivették azonnal a szájába tömte a kis kezét úgyhogy sírni sem nagyon akart.
2017. ápr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első volt 38+0 (kórház pár hétig, majd "kikapták", nem voltak fájások), a másik 39+5 lett volna, de nem várta meg (itt 8 óráig vajúdhattam). Lelkileg nekem jobb volt a második, pláne, hogy tudtam, mi fog történni. De a lényeg, hogy mindkettő egészséges, nagy baba lett és később sem volt semmi probléma a fejlődésükkel.
2017. ápr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Megnyugtattatok kicsit ! 😀
2017. ápr. 24. 08:48
 4/10 anonim ***** válasza:
39. héten.
2017. ápr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2. császárom volt programozott, 38+2 héten, vajúdás nélkül. Minden rendben volt, semmi gond nem volt a kislányommal.

3. gyermekem is a 38. hétre lett kiírva programozott császárra, de Ő előbb jött sürgősségivel.

2017. ápr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38+3nál volt a császárom. Nekem megindították oxival és utána műtöttek, hogy elindult a folyamat. Nálatok ilyet nem lehet? Nem magánklinika volt, a pécsi szülészeti
2017. ápr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2 programozott csaszarom volt amiatt, hogy farfekvésesek voltak a babák. Mind a ketto a 39. het + par naposan volt.

Igen, valoban kicsit olyan furcsa az egesz, de a mutet elott az elokésziteskor bekotottek az infuziot es azonnal beindultak a fájasok mind a kettonel, en ebbol arra kovetkeztettem, hogy tehettek valamit az infuzioba, amitol megindultak a fajasok, de persze az is lehet, hogy csak az izgalomtol... de igy en is megtapasztaltam, hogy milyen lett volna termeszetes uton szulni es a baba is erzett valamit.

2017. ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39+1 hetesen
2017. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első baba sürgősségi császár a 36.héten.. a második programozott a 39. héten, a 3. baba, programozott a 36.héten hegszétválás gyanúja miatt,nem mert tovább várni a dokim.Már a 34.héten befektetett... A magzatvizem is átlagon felüli mennyiségű volt, a 36 hetes gyerekem 3800 grammosan született meg,nagy volt a teher a nyomás, a heg meg nem úgy tűrte ahogy kell.. semmi gond nem volt, 4 .napra jöhettünk haza a 36 hétre született babánkkal. :) Minden jót neked!
2017. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Nyugodtabb vagyok kicsit 😀
2017. ápr. 26. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!