Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33. hétben a megváltozott...

33. hétben a megváltozott magzatmozgás normális?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdődött, hogy gyengébben érzem a kisfiam mozogni. Eddig is megviselte szegényt a front, de ezt most másnak érzem. Ha van is mozgás olyan kis gyenge, nem olyan mint szokott. Ez normális?


Nagyon félek.



2023. febr. 16. 06:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk 28. Hétben vagyok de azt tudom mondani hogy nekem sem ugyanannyit mozog. Van hogy többet van hogy kevesebbet. Van amikor azt hiszem kiugrik belőlem máskor meg epphogy. De ha ennyire aggodsz esetleg hívd fel a nőgyógyászt.
2023. febr. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy nem mozogna, hanem nem olyan erőteljes. Olyan mintha gyenge lenne a pici vagy nem tudom..
2023. febr. 16. 06:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen kb 24-26hetesen volt,hogy “belustult” . 33 hetesen mar minden mozgas szinte “faj”,de ez nem jelenti azt,hogy neked ez gond. Egyel caokit,igyal olyan uditot amit tudod,hogy “szeret”,kavezz ,ha tudsz egy keveset…stb Hala istennek,nem tobb napja erzed,hogy a baba maskepp mozog. Megnyugtatasodul felhivhatod az orvosod. Nekik sem minden napjuk egyforma. :)
2023. febr. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van hogy gyenge.


Első voltam.

2023. febr. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

39 hetet töltöttem ma, hajnalban ezzel idegeltem magam másfél órán át. 😔 Nem akart mozogni. Aztán azért mégis.

Épp ma megyek NST-re.

2023. febr. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyél egy kis csokit, vagy valami édeset, arra fel szoktak élénkülni.

Ha továbbra is aggódsz, nyugodtam menj be a kórházba, és nézesd meg hogy rendben van-e.

2023. febr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azóta bejelentkezett "normálisan" is. 🤗
2023. febr. 16. 08:50
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Már nagyon kicsi helye van, eddig tudott rugkapálni, most már valószínű csak feszíteni tudja magát. És ez egyre inkább így lesz. Olyan nincs,hogy erőtlen bent a baba.
2023. febr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem itt kell kérdezni, hanem bemenni, s megnézetni! Nálam a lelassulás után pár órára nem élt a 36! hetes baba. Beletekeredett a köldökzsinórba.
2023. febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nektek megadja az orvosotok a számat?
2023. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!