Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem illene megvendégelni,...

Nekem illene megvendégelni, ajándékozni a kollégáimat mielőtt elmegyek a szülési szabadságra?

Figyelt kérdés

Bocsi ha retardált a kérdés de még nem voltam ilyen helyzetben, első kisbabánkat várjuk.


Első munkahelyem,nagyon sokat fejlődtem itt mind szakmailag és személyiségemben is. Nagyon jó kapcsolatom van a főnökömmel, kollégáimmal. A főnököm anyukám korabeli, nagyon felnézek rá a szakmai tudása miatt is illetve mint ember. Szeretem őket, ők is kedvelnek engem. Szeretném őket meglepni valamivel, csak nem tudom, hogy egyáltalán szokás ilyet csinálni manapság? Arra gondoltam virágot és édességet adnék.


Mit gondoltok erről?


Köszönöm



2023. febr. 17. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokás ilyet, de ha te így látod jónak, akkor csináld. Mondjuk virágot nem kellene adni, se személyes ajándékot, inkább csak vigyél be sütit vagy édességet úgy egyben, mindenkit megvendegelni
2023. febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Én vitem be sütiket, pogit az utolsó napomon búcsúzóul. Vicces volt, mert a kollégák is hoztak hogy elköszönjenek.Jó nagy sütipartyt tartottunk
2023. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Virágot ne. De rendelhetsz egy nagy adag miniszendvicset az utoksónapon és azzal megleped őket.
2023. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Hát itt fordítva szokás, mi búcsúztatjuk azt, aki elmegy (babaköszöntő ajándék közösen vagy ilyesmi).

Süti, vagy két doboz bonbon, amit kinyitsz bent és körbekínálsz mindenkit, az kedves gesztus lehet, ha szeretnéd, az ajándék meg a virág szerintem túlzás.

2023. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Igazából a virág azért jutott eszembe, mert az egyik nagyon kedves kollégám, aki már inkább barátnak mondható, egyszer említette, hogy mindig fájt neki, hogy ő sosem kapott virágot. (férfi, de csak a külseje, belül nő, tehát transznemű).


Maradok a sütinél, egy egy finom csokoládénál, a barátomat majd ezen kívül meglepem.

2023. febr. 17. 17:01
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk aki elmegy szülni az kap búcsú ajándékot,és aki épp babát várŐ hoz be sütit ilyesmit elköszönésképpen.
2023. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is az kap ajándékot aki elmegy szülni. Ajándékot, utalványt, virágot. Ők is szoktak sütivel készülni meg mi is. Egy másik helyen amikor én jöttem el nem is szóltak a kollégák. Vittem be a táppénzes papírt és a tárgyalóban vártak vagy negyvenen sütivel.
2023. febr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én cukrászdás szép bonbonokat vittem be azt körbe kínáltam. A kollégák brendonos utalvanyt, a cég logojaval ellátott bodyt és egy virágot adtak búcsúzóul.
2023. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Igazából a virág azért jutott eszembe, mert az egyik nagyon kedves kollégám, aki már inkább barátnak mondható, egyszer említette, hogy mindig fájt neki, hogy ő sosem kapott virágot. (férfi, de csak a külseje, belül nő, tehát transznemű)."


Akkor vegyél a születésnapjára virágot neki.

2023. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6# nàlunk is így van
2023. febr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!