Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Ti munkahelyen megvendégelitek...

Ti munkahelyen megvendégelitek a férfiakat nőnap alkalmából, "cserébe" a virágért?

Figyelt kérdés

Magával az elvvel nem lenne bajom, ők is kedveskednek, cserébe mi is.

De nálunk sok férfi van, és kevés nő.

Ergo ha ők dobnak be pénzt a közösbe, akkor fejenként minimálisat kell beadni.

Mi meg ha akarunk sütit vagy bármit, kevesen vagyunk, és a sok férfire így arányaiban jóval többet kell beadnunk.

Szóval így nekünk, nőknek nagy költség az, hogy "megünnepelnek" minket.

Szóval mi kamatostól kifizetjük azt a szál virágot, amit kapunk, ez meg már annyira nem tetszik.

Én nem szoktam vágott virágot venni, mert nincs értelme, de egy 100 ft-os primulát se vennék meg.

Így viszont a többszöröse lesz a mi kiadásunk, ennek mi értelme?



2016. márc. 7. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi soha nem vendégeljük meg a férfiakat. Nem is szokás- Ha valaki kap virágot, akkor egy "Köszönöm" bőven elég.
2016. márc. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk sem szokás megvendégelni a férfiakat, nem is hallottam még erről.


Nekem az egyik kollégám már szombaton adott nekünk csokit mert mi a műszakba csak öten vagyunk nők, a többiek az irodisták közül velük nincsenek túl jóba őket nem szokták így köszönteni.

A kollégám is azért köszöntött minket előre mert ő 3 napig szabin lesz, utána 2 napig másik műszakba mert cseréltek mivel a másik műszakos kollégának dolga van.

2016. márc. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk szokás. Csak épp fordítva van, sok nő, kevés férfi. Sütivel kedveskedünk nekik.
2016. márc. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem venni, hanem sütni kell a sütit, és akkor nem olyan drága, plusz még buli is. :)
2016. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi ilyenkor sütünk sütit, de ez nálunk nem csak ünnepnap van, sokszor van, hogy valaki csak úgy hoz egy tálca sütit.
2016. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Lehet kevered a húsvéttal mikor meg kell vendégelni a férfiakat a kölniért cserébe
2016. márc. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
dehogy keverem, nem vagyok hülye.
2016. márc. 8. 12:57
 8/9 anonim válasza:
Szerintem ez hülyeség. Még ti fáradjatok ezzelnés költsetek rá pénzt, mikor elvileg ti vagytok az ünnepeltek. 😈
2016. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi sütni szoktunk, és abból viszünk be a munkahelyre. Múlt évben feljöttek az üzemből is köszönteni, másnap levittem egy tálca saját készítés sütit az üzembe.

A kollega, amikor hozta vissza a tálcát (elmosogatva!), nagyon köszönte:)

2017. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!