Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem féltek, hogy valami baja...

Nem féltek, hogy valami baja lesz a babátoknak? Terhesség alatt egészségesen táplálkoztatok?

Figyelt kérdés

Eddig nem voltak ilyen gondolataim, de láttam a tv-ben egy riportot az autista gyerekekről. Tiszta ideg lettem :-(

Illetve attól is elkezdtem félni, hogy bajt okozhattam, hogy mindent megettem terhesség alatt, amit csak megkívántam :-(

38 hetes


2010. okt. 5. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, nem lesz semmi baj! Azzal, hogy idegeskedsz többet ártasz, mint azzal, amit megettél. :) Én is megettem mindent és egy makk egészséges kisfiam született. :) Természetesen gondolom alkoholt nem fogyasztasz, nem dohányzol, akkor nagy baj nem lehet. Azért túl sok tartósítószeres ételt ne egyél!

Boldog babavárást a továbbiakban! Ne idegeskedj!!

2010. okt. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:-) Természetesen káros szenvedélyem nincs. Csak ilyenekre gondolok, hogy pl. édességek, fehérkenyér, lisztes ételek.. szóval mindent megettem. Újabban már szénsavas üdítőket is ittam.
2010. okt. 5. 15:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a legnagyobb baj a médiával, hogy csak a negatívum a hír. Az nem hír, hogy ma is 20 egészséges újszülött jött a világra Magyarországon. Csak mondtam egy számot.

A másik bolondéria mostanában az egészséges táplálkozás. Ami a "Norbi-félék" szerint az a sok mesterséges műanyag kaja, amit ők árulnak. Én 21 hetes vagyok, de megeszek mindent amit megkívánok, egyen az marhapörkölt nokedlivel, vagy csülök Pékné-módra. Nem rég voltunk Mekiben is, és megettem egy sajtburgert és egy BigMac-et is. Sőt, ha megkívánom nyugodt lélekkel megiszok egy pohár vörösbort, vagy sört.

Sajnos még a legokosabbak sem tudják, hogy mitől lesznek autisták a gyerekek. És pontosan ezek a "legokosabbak" nem riogatják hülyeségekkel a kismamákat.

Szerintem nincs okod aggódni. Inkább kezd el arra koncentrálni, hogy ha minden igaz, 2 hét múlva a kezedbe veheted a kisbabádat. Kívánom, hogy legyél nagyon boldog és találjatok sok örömet egymásban.

2010. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :-)
2010. okt. 5. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!