Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyér terhesség alatt,...

Aranyér terhesség alatt, gondot okozhat szülésnél?

Figyelt kérdés
Sajnos egy ideig szenvedtem a székrekedéssel, ami már megszűnt, de sajnos aranyerem lett tőle. Néha érzékenyebb, de nem fájdalmas, viszont eléggé kint van, szerintem közel a gáthoz. Okozhat ez bármiféle problémát hüvelyi szülésnél? Esetleg van rá esély, hogy addig visszahúzódik? Mit lehet rá alkalmazni ami tényleg beválik? Jelenleg 25 hetes kismama vagyok.

2023. febr. 21. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Vissza nem fog húzódni sajnos,sőt valószínűleg rosszabb lesz.Szülésnél nem fog gondot jelenteni,előtte nem tudnak már semmit csinálni vele,megműteni nem fogják terhesen.
2023. febr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valamennyire visszahúzódott szülés után, 2 hete szültem. De ott van, érzem és a hideg ráz tőle.


A kórházban, de előtte itthon is reparonnal kenegettem kívül belül, az kordában tartotta.


Szülésnél nem okozott semmi gondot, csak a toló fájásoknál éreztem, hogy szinte minden tolásnál kijjebb és kijjebb dudoródik, és utána két napig eléggé kint volt, zavart az ülésben, de arra vittem be aranyérpárnát.


De haramadnapra már visszament annyira, hogy nem fájt az ülés és a széklet ürítés.


Ha nagyon bedurvulna újra, akkor van egy Hemorid nevű vény nélkül kapható vegbélkúp, az is szépen rendbehozza, de azért kérdezd meg a nőgyógyászod, hogy használhatod-e varandósan.

A reparont azt lehet, ezt a kúpot nem tudom.

2023. febr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7 hónap után jött ki, alig tudtam ülni, szülésnél nem okozott gondot, és utána mint ha elvágták volna nem fájt kint volt de ennyi. A fiam 4.5 kg volt a súlya miatt jött ki
2023. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után brutál volt, jobban fájt, mint a gatseb. De szülés közben nyilván gondot nem okoz. Terhesen valóban nem fogják műteni, felesleges, kijöhet masik pár nap múlva. Hat ez ilyen, ki kell bírni. Szüles után majd meg lehet műttetni.
2023. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Detralex +Lioton gél kombó segitett valamennyit.
2023. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a Detralex tabletta segített terhesen is és szülés után is.
2023. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fájt utána és nem.is milt el én császarral szültem,szop5atás miatt megrosszabb lett :/

Aurobin kenöcs segítettcsak vagy a gyogyszertári kúp

2023. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!