Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Próbálta valaki a málnalevél...

Próbálta valaki a málnalevél teát a terhesség utolsó heteiben? Használt valamit szülésnél?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 1. 09:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Hogy használt-e nem tudom.


Èn ittam 4 héten keresztül, és nagyon gyorsan tágultam. 3-4 óra alatt lett meg mindkét gyerekem, az elsö fájástól számítva...

2019. ápr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Na ez is olyan dolog, hogy sosem tudod meg, hogy használt-e vagy nem!


Én az elsőnèl ittam a 36. héttől

2019. ápr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Èn is ittam 38 hèttöl. A 39+2 este megindult a szülès hajnalra meg lett a baba brutàl fàjàstól 3 ès fèl óra volt. Nem tudom hogy segitett e a tea.
2019. ápr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Végülis igen,tényleg nem tudom meg,hogy segített e 😄 Egy próbát megér mindenesetre.
2019. ápr. 1. 09:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Ittam az utolso 2 hetben, de 23 oras vajudasom lett igy is es nagyon nehezen tagultam. 36.heten kezdtem el inni, 38.heten jott a babam.
2019. ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

36. héten kezdtem inni, lányom 39-re érkezett, 19 órát vajúdtam, és a 17-ben még mindig csak 2 ujjnyi volt a tágulás..

Fiamnál nem ittam, 41. hétre jött 6, órát vajúdtam :D szóval nem tudom :D

2019. ápr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ittam,császáros lettem,mert nem tágultam semmit. Nem hatott.
2019. ápr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ittam, a 36.hettol elkezdett tágulni a mehszaj, amikor 39 hetesen beindult a szülés már két ujjnyira nyitva volt.


Délben kezdődött a fájás, 3 ra értünk a kórházba, 4kor már 4 ujjnyira nyitva volt a mehszaj, fél 6kor született meg a kisfiam!


Hogy a málnalevel segített-e nem tudom

2019. ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2019. ápr. 1. 14:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Első terhességnél is ittam 4 hétig. Aztán a hiperszuper magánorvosom túladagolta az oxitocint, és még a méhszájam is szakadt.

Másodszorra is ittam, akkor ügyeletesnél szültem, aki békénhagyott, és mindenféle sérülés és vágás nélkül szültem meg a 4 kilós fiamat.

Szóval ha segít is, csak akkor tudja kifejteni a hatását, ha egyéb tényezők "nem szólnak közbe".

2019. ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!