Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is vérzett streptococcus...

Más is vérzett streptococcus szűréskor?

Figyelt kérdés

Az első babával nagyon véreztem a doki is megijedt nem is engedett haza rögtön, megvárta míg eláll.

Most megyek csütörtökön a második babával és előre félek,most mi lesz?


2010. okt. 5. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez egy sima kenetvétel, nem? Hacsak nem akar tágítani a méhszájadon.

Akkor mit mondott, miért vérzel?

2010. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hogy hogy nagyon véreztél?Az nem csak annyi, hogy szétnyitnak picit kacsával, aztán eg fülpiszkáló szerűséggel vesznek egy kis mintát, amit elküldenek tenyésztésre???

Bár lehet a műszer sértett meg...tuti nem a méhedből véreztél, hanem a hüvelyed sérült meg...

én nem tapasztaltam ilyet, és nem törvényszerű, hogy a másodiknál vérezni fogsz!!lehet elsőnél picit durva volt a doki.

Szerintem ne félj, biztos nem lesz semmi baj!!!!

2010. okt. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szólnék a helyedben (kivéve, ha u.az a dokid, és biztos vagy benne, hogy emlékszik rá), hogy az előző alkalommal véreztél, és aggódsz emiatt. Biztos, hogy akkor extrán óvatos lesz!
2010. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bár nem ugyanaz,de én rákszűrés után szoktam vérezni.Tegnap mentem először terhességi vizsgálatra,és mikor mondta a doki,hogy csinál rákszűrést,szóltam neki,hogy mi a helyzet.Azt mondta amúgy ez nem baj,mert a hüvelyből jön,és nem a méhből,de annyira vigyázott,hogy semmi nem lett,még egy csepp sem,pedig minden évben 2-3 napig jött a vér,nem sok,de jött,úgyhogy szerintem szólj.
2010. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem véreztem utána. Viszont az legutóbbi méhszáj-vizsgálat után igen :-(
2010. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem mondta miért véreztem és honnan, de tény hogy nem kellett volna vérezni egy egyszerű kenetvételnél. Köszönöm a válaszokat!

Remélem most nem fogok!

2010. okt. 5. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!