Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Streptococcus agalactiae...

Streptococcus agalactiae fertőzés 22 hetesen? Kinek volt? Mit szedett rá?

Figyelt kérdés
ÉS ha megint kiújul megint kell gyógyszert szedni? A dokim azt akarja. Már egyszer beszedtem egy Augmentin kúrát. Veletek hogy volt?
2010. okt. 13. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, ezt a kérdést én is felakartam tenni, nekem is tegnap derült ki, doki adott hüvelytabit (Macmiror Complex 500)! Nagyon ideges vagyok miatta, remélem ez a babának nem ártalmas annyira! Nekem a doki azt mondta nem kell izgulni, és félni sem, hogy ez nem olyan nagy baj, sőt ha kivan kezelve csak jobb lesz, szóval ő azért nyugtatgatott, de én mégis parázok rajta! Sőt azt mondta ez csak gyulladás, ami kicsi, nem olyan vészes! Remélem hogy igaza van! :((( 36 heteske
2010. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem semmit nem kellett szednem terhesseg alatt, ugyanis nem volt nyitva a mehszaj. A doki azt mondta, hogy amig nincs nyitva, addig nem kell folyamatos antibio kezeles.

Merthogy folyamatosan szedni kell, ha baci mentes akarsz lenne, legalabbis az en szuleszem szerint hiaba oljuk ki kuraval, ket het alatt ismet elszaporodnak, kezdhetnenk elolrol. Szerinte zart mehszajjal nem okozhat gondot, igy nem kell kezelni.

Elsosorban nyitott mehszajjal jelent gondot, akkor kezeltette volna terhesen.

Igy csak szulesnel kaptam 2 antibiotikum infuziot 2x masfel orat kellett varni es indulhatott a szules. (Inditott volt, mert a 40. heten egyik naprol a masikra kinyiltam 2-3 ujjnyira vajudas nelkul, a doki tartott a villamszulestol es attol, hogy nem lesz ido kozben felvenni a kello antibiot, igy megkezdtuk a kezelest, amikor lecsepegett mindketto es a masodik utan is eltelt masfel ora burkot repesztett.)

2010. okt. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miből állapították meg nálad?Kenetmintával?Bocsi,hogy kérdezek,de kíváncsi vagyok.
2010. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, kenetett vett...
2010. okt. 14. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!