Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38+2hetes vagyok, kissé szúró...

38+2hetes vagyok, kissé szúró érzést érzek a hüvelyemnél, lehet hogy nyílik a méhszáj? Nagyon Enyhén van menstruáció szerű görcs is

Figyelt kérdés
2023. febr. 25. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Követem ha nem gond,én is hasonlóan vagyok ma. Szúró érzés a hüvelyben,alhasban.

Igaz én meg csak 36 hetes vagyok.

2023. febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia/sziasztok. Az első terhességem vége felé nekem is sokszor volt ilyen. Volt hogy sétáltam és hirtelen be nyilalt. Viszont a méh szájam szó szerint az utolsó pillanatban nyílt ki, miután már burkot repesztettek és oxit is kaptam. Szóval szerintem ez nem feltétlenül azt jelenti, hanem egyszerűen maga a nyomás lehet ami rá nehezedik ugye oda is. De hülyeséget sem akarok mondani, csak gondoltam megosztom a saját tapasztalatom.
2023. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és 40+5napra szültem indítással. 2es voltam.
2023. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azóta is tart ott lent ilyen szúró érzés, nem folyamatosan, de nyilallgat. Olyan furcsa a közérzetem is
2023. febr. 25. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nyilallgatott az utolsó időben, néha úgy beleszúrt, hogy minden végtagom belerándult. Az utolsó két hétben éreztem ilyet, és amikor bementünk a kórházba 5 perces fájásokkal, szinte semennyire nem voltam kitágulva. Úgyhogy szerintem inkább a ránehezedő nyomás vagy valami ideg elnyomása okozza.
2023. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!