Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák? A terhesség alatt...

Kismamák? A terhesség alatt kinek volt meg a mensije, és a hője is leesett?

Figyelt kérdés
Azért érdekel mert nekem nagyon szépen alakult a hőm, és egyszer csak leesett. Most meg vissza ment, és nem tudom mire vélni, hogy akkor most van baba, vagy nincs? Egy teszt negatív lett, másikat még nem csináltam. Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. okt. 5. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szis Kedves Kérdező! Látom, nem kaptál segítő választ a problémádra, igazából én sem tudok okos lenni a témában, mert nekem rögtön kimaradt a menzeszem, csináltam tesztet, pozitív lett, viszont a hőmet sosem mértem, csak 4-5 hetes terhesen, mivel elkaptam egy náthás-torokfájós nyavalyát, és aggódtam, nehogy belázasodjak. Gondolom, azóta csináltál még egy tesztet, és kiderült, hogy mi újság Veled. Ha még nem, akkor is nagyon drukkolok Neked! Minden jót Neked, 10 hónapos kisfiú anyukája.
2010. okt. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A napokban olvastam erről kérdést. Majd utánanézek és belinkelem.

Mennyire esett le?

Ha terhes vagy nem sokat eshet le....

2010. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!