Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12 heti kombinált teszt...

A 12 heti kombinált teszt elvégzéséhez a 8-10 héten hüvelyi vagy hasi UH-val ellenőrzik az embriót vérvétel előtt?

Figyelt kérdés
helyszín: Szombathely magzatdiagnisztikai központ
2023. febr. 26. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Igaz nem Szombathelyen voltam, de csak hasi uh-t csinált.
2023. febr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kombinalt teszthez kell uh 8 hetesen?


Marmint nem tudom, en voltam egyszer a 7. heten terhesseg megallapitason, utana legkozelebb pedig a 12. heten volt egyik nap a genetikai uh, masik nap meg a kombinalt. A ketto uh kozott nem hivott vissza az orvos, en meg nem eroltettem, mert panaszom nem volt.


Egyebkent 8-10 het korul meg huvelyi uh-t szoktak csinalni, de kerheted, hogy legyen hasi, csak lehet, hogy ekkor meg nehezen latszik hasival. De egy probat meger.

2023. febr. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
A 12. hétig általában mindig hüvelyi ultrahang van.
2023. febr. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kajitani ***** válasza:
Elvileg,ha lát hason keresztül is,akkor elég a hasi UH. Nekem az első terhességemnél nem látott mindent hason, ezért volt hüvelyi is, másodiknál csak hasi.
2023. febr. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem magándokinál nem volt hüvelyi uh 1x sem.
2023. febr. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igaz magánba voltam kombinált teszten (13 hetesen) akkor hasi UH volt és utána a vérvétel.

De a nőgyógyászom hüvelyit csinált előtte.

2023. febr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6os

igen 8-10 héten veszik le a vért és előtte csinálnak egy uh-t, h még élő-e a terhesség, jól fejlődik-e stb (érdemes-e kvázi levenni a vért és elküldeni elemzésre)


akkor inkább mindenképp szőrtelenítek lent alaposan, hátha...😀

2023. febr. 27. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!