Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek az Intenhegy...

Mi a véleményetek az Intenhegyi Géndiagnosztikai Centrumról? A kombinált teszt, és a Nifty teszt elvégzése miatt érdekel.

Figyelt kérdés

2013. nov. 19. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt, hogy gyorsak, udvariasak, és profik.
2013. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hasonlóan jók a tapasztalataim. Én a kombinált tesztet csináltattam ott. Nagyon kedvesek és udvariasak voltak, még aznap hívtak telefonon, hogy mi lett az eredmény.
2013. nov. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Árat tudnátok mondani?

2013. nov. 19. 18:24
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon kedvesek, aranyosak, udvariasak. Annak ellenére, hogy sokan mennek hozzájuk, igyekeznek tartani az időpontokat.

A dokik zseniálisak, profik.

Mi is kombinált tesztet csináltattunk és a 18. heti nagy genetikai uh-t is, mind a két gyereknél. Rendkívül alaposak.

A kombinált teszt 30 000 Ft (vérvétel és uh), a genetikai uh 15 000 Ft. Mind a két esetben kapsz képeket, dvd-n a teljes uh felvételt.

2013. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt hiszem bejelentkezünk, Nagykanizsán is végeznek kombinált tesztet az közelebb lenne, de ebben jobban bíznék
2013. nov. 19. 18:37
 6/10 A kérdező kommentje:
Mennyi idővel hamarabb kell bejelentkezni? Remélem még nem csúszok ki az időből.
2013. nov. 19. 20:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is csak jókat tudok mondani róluk, bár mi sajnos csak a 18. héten jártunk ott. Ha még egyszer terhes leszek már a 12. héten is oda fogok menni! Az UH gépük elképesztően jó, a 18 hetes pici kisujját is látni lehet élesen rajta.

A kombinált tesztet nem náluk csináltattuk, hanem a kórházban - 2 hetet vártunk rá, elszámolták a terhességem idejét, elírták az emilcímemet, többszöri kérésre sem korrigálták. Az Istenhegyin mindez pár ezer forinttal került volna többe és másfél óra alatt van eredmény, ha gond van azonnal van hová fordulni.

2013. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

12. héten voltunk ott, nekem csalódás volt, elsősorban a doki flegma viselkedése miatt.

A profizmusuk valóban tiszteletre méltó és tényleg jól csinálják, amit csinálnak, de ennyi pénzért egy picikét többet vártam volna (pl. azt, hogy nem telefonálgat a doki, míg engem vizsgál).

2013. nov. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocs, megkérdezhetem, hogy melyik Kanizsa közeli településre valósiak vagytok? Arrafelé nőttem fel én is :)


A Maternity-t egyébként jobban ajánlom, ugyanilyen profik, de csak 15 rugó a kombinált teszt.

2013. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mi zalaegerszegiek vagyunk, sajnos már nincs szükségünk ezekre a vizsgálatokra, mert a 9. héten elhalt a babánk.
2013. dec. 7. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!