Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtudnátok mondani, hogy...

Plexy77 kérdése:

Megtudnátok mondani, hogy jelenleg Kecskeméten a Nyíri úton hogyan működik a kombinált teszt elvégzése?

Figyelt kérdés
03.16-án 9.40-re van időpontom.Először vért vesznek aztán uh?Egy helyen csinálják mindkettőt?

2015. márc. 7. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne.Kedves kérdező vagy bárki aki már túl van itt rajta.Hogy működik? Fizetni kell-e és ha igen akkor mennyit?
2015. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel senki sem vette a fáradtságot,hogy válaszoljon, akkor leírom én (előző voltam) Tegnap volt a vizsgálat.Először az Ambulanciára kell menni, a pultnál bejelentkezni, majd le lehet ülni és megvárni amíg a hangosból szólítanak.Kb a folyosó közepén van a 3 Uh vizsgáló. Bemész(amikor én voltam akkor kb 20 perces csúszásban voltam, jobb esetben az előző már kiment, ha nincs szerencséd akkor egy tök ismeretlennel egy más mellett öltözködhettek, várakozhattok amíg hajlandóak csinálni is valamit.Ha ez nem lenne elég megalázó, akkor még jól le is basznak, ha nem tudod, hogy itt hüvelyi uh lesz nem hasi és full üresnek kell lennie a hólyagodnak.Ha megvolt a lebaszás, egy szót sem szólnak arról, hogy él-e,mekkora vagy bármi. Nemet nem tippelnek és még durcásabban nyomkodják benned a rudat.Amikor már nagyon fáj amit csinál és megkérdezed,hogy normális-e hogy ez a vizsgálat így fáj azt a választ fogod kapni, hogy biztos nem fáj az annyira, végeztünk viszlát. Amint lepattansz az asztalról már nyílik is az ajtó ,hátha a folyosón várakozó apuka jelöltek megnézhetik a te puncidat is. Utána megkapod a papírodat és mehetsz a vérvételre. Majdnem közvetlenül a recepciós pult mellett kell várakozni, nincs sorszám meg semmi, betippele,hogy ki után következel vagy durakszol és ha egy ember kimegy befurakodsz a helyére.Amikor én voltam elég sokan voltak, nem haladt túl gyorsan a dolog, szegény nő egyedül csinálta az egészet. Az elején szörnyen mufurc volt, de amikor megkérdeztem, hogy hogy van, hogy megy a munka kicsit kedvesebb lett. Gyorsan és profin leveszi a vért és már mehetsz is. Ha meg mered kérdezni a recepción, hogy ezekért kell-e valamit fizetni akkor kb hülyének néznek és tagoltan, mintha szellemi fogyi lennél azt mondják honnan szeded ezt a hülyeséget, ez kötelező és ingyenes vizsgálat(és elismétlik 3x legalább ,hogy a hülye terhes agyaddal biztos megértsd) Nem lett volna elég, h azt mondja nem kell fizetni, szép napot.

Szóval így működik.Kedvességet, empátiát,emberséget ne várjatok, de cserébe megcsinálnak mindent tisztességesen.Remélem csak én fogtam ki ,hogy ilyen rossz napjuk volt és nem mindennap ilyen undok és megkeseredett banda(még a fiatal asszisztens csajok is. )

2015. nov. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Atya isten... És nekem a nőgyógyászom azt mondta minek akarok máshova menni, nagyon kulturált a kórház új része. Na persze, a bútorok hiába újak, ha a személyzet. Biztos vagyok benne, hogy egyik nagy UH-t se a kórházban csináltatom, köszi a beszámolót második! Esetleg, ha jársz még erre, akkor a szülés + utánavaló napokról tudsz írni?
2017. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!