Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek? 10 hetes terhes...

Szerintetek? 10 hetes terhes kismami vagyok. Lehet hogy borzasztóan hangzik, de nem kívánom a szexet, nem hiányzik az orgazmus a párommal, se mással!

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ciki, de nem tudom mitől van ez bennem!25 éves vagyok.A páromat szeretem, nem undorodom tőle.Lehet hogy annyira féltem a picit hogy képes vagyok magammal elhitetni hogy nem kell a szex?Kb. 2hónapja nem voltunk együtt a párommal.Neki elég nagy a tűrőképessége, azt mondta hogy türelmes hozzám.De ez már nekem is kényelmetlen!Segítsetek tanácsokat adni!(Mi még csak 6 hónapja ismerjük egymást, de 5hónapja együtt élünk.)
2010. okt. 5. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem, hát nem. Tombolnak a hormonjaid, ez mindenkire másmilyen hatással bír. Szeretgesd csak Te őt, és kész.
2010. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Így van, így van!

Nem kell görcsölni!

2010. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggód ezen! Pont így voltam ezzel én is, de a 12. hét után mintha kicseréltek volna!!!!!!! :D

2010. okt. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezzel mi is így voltunk, aztán megint lett hozzá kedvem. A baba születése után is előfordulhat a szoptatás miatt (nálunk most pont ez van, havi 1-2 alkalom, pedig én nagyon szerettem a párommal lenni. Kitartás, el fog múlni. Jó egészséget kívánok nektek
2010. okt. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az elején én is így voltam. Borzasztóan éreztem magam, ettől meg főleg, egyáltalán nem kívántam a férjemet, szexre még gondolni sem tudtam. De elmúlt. Kb a 14 hét környékén tért vissza belém az élet ilyen szempontból, akkor meg átestem a ló túlsó oldalára és mindig, minden helyzetben képes lettem volna, éjjel spontán orgazmusaim voltak, stb...

NE aggódj, helyrejössz.

Ez másállapot, hozzá kell szokni - vagy legalábbis megpróbálni...

2010. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a "bíztatást"!Nem görcsölök-szeretgetem. :)
2010. okt. 5. 20:53
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 16 hetes vagyok és a terhesség eleje óta én sem kívánom a szexet, pedig előtte hetente 3-4-szer biztos együtt voltunk. Egy ideig én is azt gondoltam, hogy velem van a baj, de ahogy beszélgettem tapasztatabb anyákkal, ez teljesen természetes a terhesség alatt. Az ember agya egészen máshol jár. Sokszor próbálkoztunk a tényleg jól bevált módszerekkel és attól sem jöttem hangulatba, ez van, beszéljétek meg a pároddal, hogy terhes vagy, nem ő az oka, hogy nem kívánod, a terhességnek sajnos vannak árnyoldalai is!
2010. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam vele én is. az első 3 hónapban csak a túlélésre koncentráltam. Állandóan émelyegtem vagy álmos voltam rettenetesen. Eszemben sem volt a szex!!! Azóta már nagyon is az eszemben van, állandóan ezzel álmodok, csak sajnos nem lehet, mert időközben volt egy kis "komplikáció" szóval orvos utasítása...de ez az elején teljesen természetes. Ne aggódj miatta, majd megjön a kedved:-)
2010. okt. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Háááát, nem vagyok egyedül.Én már az első terhességemnél is nagyon visszafogott voltam, pedig előtte a mindennapos "testnevelés" befigyelt.Nos, most, 14. hetes vagyok, kissé komplikáltabb terhességgel, mondhatom a legutolsó, ami eszembe jut, meg nem is jut eszembe.:)Még humorral viseljük, mert azért engem is megvisel, csak másképp...zavar, hogy ennyire megváltoztam.Mondjuk, most már tudom, hogy szülés után-még inkább a szoptatás elhagyása után - visszakapom régi önmagam.Ne izgulj, veled is így lesz.Addig a mindennapos tesi alternatív módjait kutatgatjuk...:)Olvastam valahol, hogy ősi ösztön-az állatvilágban a vemhes nősténynek addi van ált. szüksége a hímre ilyen téren, míg az utódok meg nem fogannak, aztán kész (bocs a hasonlatért)Ennek mondjuk ellentmond, aki ilyenkor megőrül a vágytól.Bocs, hogy hosszú voltam, de érdekes a téma...

Minden jót kívánok és kitartást!

2010. okt. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia!Ne aggodj,mert szinte mind a ket veglet normalis : az elso terhessegemnel majd megorultem a szexert, most meg a masodiknal...azt sem birom ha hozzamer :-( ... Szerencsere megerto,szoval legalabb ezen nem kell kattognom.
2010. okt. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!