Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes terhesen reggelente...

27 hetes terhesen reggelente rózsaszínes, narancssárgás folyás? Alhasi feszüléssel?

Figyelt kérdés

Hétfőn voltam a dokimnal, megnéztete hogy zárt e a méh száj, ezenkívül nem történt semmi, uh vagy egyéb, magnézium emelése mellett döntött. Napi 4*2 magnesium citricit... Nekem soknak tűnik mindegy.

Ma is és tegnap is folyt, ilyen narancssárga szerű kicsit sötét...

Ma egésznap kemény is a hasam,szurkál picit. Szerintetek?


2023. márc. 3. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem doki sürgősen. Aztán pihenés, ágynyugalom. Szedjed mindenképp az előírt mennyiségű magnéziumot.

Ha a doki úgy ítéli be fog fektetni magnéziuminfúzióra és adnak tüdőérlelő injekciót.

2023. márc. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális, menj azonn a kòrházba.
2023. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na ezért nem járok magánba orvoshoz, ezért tökéletesen felesleges. Menj be a kórházba, hátha ott foglalkoznak is veled.
2023. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!