Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetesen a hüvelyi ultrahan...

6-7 hetesen a hüvelyi ultrahangra bement veletek a párotok? Vagy inkább csak a hasi ultrahangtól ment?

Figyelt kérdés

Magàn rendelésre megyünk , nem tudom hogy szokás/illik …

Jó ha az elejétől bent van ?


2023. márc. 4. 19:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%

Nekünk hasinál jöhetett csak be.

Szintén magánrendelés.

Hüvelyinél nem is akartam, hogy bent legyen. Ígyis elég fura, hogy egy idegen férfi turkál odalent, nem kívánnám még a párom is végig nézze.

2023. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem a legtöbb helyen be sem engedik.
2023. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nah jó tudni :D azt hittem bejöhet :D

Lehet a helyet is meg kellene kérdezni mit engednek?

2023. márc. 4. 19:34
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk az egyik magánorvoshoz simán bejöhetett. A másiknál meg pl egyáltalán nem engedik be, később se. Ezért nem oda mentünk végül.
2023. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ahova mi jártunk oda bejöhetett.
2023. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak hasit csináltak, de a magán csak a terhesség megállapításánál, a többire az sztk-ba kellett menni, ott meg kiküldték
2023. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
13%

Jaj, az orvoshoz soha nem jött be, felesleges lett volna

#6

2023. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Olyan orvost választottunk, aki egyenjogú szülőjének tekintette a gyermek apját is, így minden vizsgálaton jelen volt és a szülésnél sem kellett kimennie egyetlen percre sem. Az első pillanattól az utolsóig részt vehetett mindenben.
2023. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

Meg fogom kérdezni a dokit ahova megyünk, mert ahogy látom ez nagyon változnak a szokások.

Személy szerint örülnék ha bejöhetne

2023. márc. 4. 19:56
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 helyre járok. Hüvelyire egyik helyen sem engednek be kísérőt, hasira csak az egyiknél mehet be.
2023. márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!