Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harántfekvéses a babám, lehet...

Harántfekvéses a babám, lehet hogy az én hibám? Ma megkaptam hogy biztos az én hibámból nem fordult be.. 😞 Igyis eléggé ki vagyok hogy császár lesz

Figyelt kérdés
2023. márc. 4. 20:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
És mivel indokolta?
2023. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hogy csak a bal oldalamon alszok és biztos azért van ott a baba is mindig
2023. márc. 4. 20:29
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ki mondta?

Egyáltalán nem a te hibád.

Nappal nem vagy folyamatosan a bal oldaladon.

2023. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 babyboom567 ***** válasza:
100%
Ezt a hülyeséget.Mindig így aludtam,semmi köze hozzá.
2023. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom. Bárki is mondta ezt neked, ne hidd el, nem a te hibád, igazából mai napig nincs egyértelmű válasz erre.


Maximum pár tényező ami hajlamosíthat a rendellenes fekvési pozícióra


méh fejlődési rendellenessége,

koraszülés,

szűk medence,

elölfekvő méhlepény,

rövid köldökzsinór,

a méhlepény tapadási rendellenessége



Nagyon korlátolt és buta egyén.

2023. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta ezt? :/ Dehogy a te hibád. Vannak dolgok, amik miatt így alakulhat, nekem pl a placenta praevia miatt lehet harántfekvésben a babám, mert a placenta útban van neki, a köldökzsinór rövidsége is okozhatja. Még ha ilyen okok miatt van is, az se a te hibád lenne.
2023. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen hülye és bunkó, avval a helyedben egy szót se váltanék többet. El ne hidd, ennek semmi alapja.
2023. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te hibád. Egyszerűen ez van és kész. Örülj neki, hogy létezik a császár, így egészséges maradsz te is és a baba is. Nem kell kudarcként felfogni, hanem egy lehetőségnek.
2023. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
21%

Hát ez orbitális nagy hülyeség.

Akkor nekem is úgy kéne lennie, mert ahogy hason alszok, úgy az egyik lábamat felhúzom és csak az egyik oldalt "nyomom". De ez nem így működik.

Szokták mondani, hogyha a baba haragszik, akkor nem fordul meg/be stb. Valamennyire hiszek is az ilyenben, hiszen kapcsolódunk... DE egy csomó más tényező is van, mint amit pl a 6-os is ír. Ez egy összetett dolog.

2023. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is a bal oldalamon aludtam a második trimesztertől (gyomorégés miatt), simán befordult. Nem ezen múlik.
2023. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!