Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. napon inszeminációnk...

12. napon inszeminációnk volt, akkor 32mm es tüszőm volt. Aznap erősen begörcsöltem+lázam lett? Teherbe eshettem, ha rá 4 napra bevérzés+ cisztám lett?

Figyelt kérdés
!napra mára, a dokim 48*44es cisztát látott és bevérzést.Teherbe eshetek így?Doki szerint azért a bevérzés, mert megrepedt , volt valaki ilyen helyzetben?
2009. dec. 18. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is inszemes vagyok van cisztám is! Nekem a 12. napon kaptam a tüszőrepit de semmi bajom nem volt tőle! És ha bevéreztél, akkor miért nem hívtad a dokit egyből? Nem hinném, hogy bármilyen erős vérzés normális lenne! Mert nagyon ritka, hogy tüszőrepedés után vérezzen valaki, inkább pecsételésről beszélnek. Egyébként még annyi, hogy maga az inszem után egy nagyon nagyon pici vérzés fellépett, de az természetes ilyenkor, ha nagy mennyiség van, akkor az már gáz, doki, doki, és doki!
2009. dec. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem véreztem, hanem bevérzésem van!Mikor belázasodtam, egyből mentem az orvosomhoz!!

2009. dec. 18. 15:11
 3/10 anonim ***** válasza:
És mit mondott? Nem javasolt ágynyugalamat, vagy valamilyen terhességmegtartó hormont? vagy valamit?
2009. dec. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De egyébként persze, hogy teherbe lehet esni ciszták mellett is!
2009. dec. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Duphastont szedek napi3*1db ot.És sokat pihenek
2009. dec. 19. 15:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak az az egy tüsződ volt? Vagy volt rajta kívül egy vagy több kisebb is? Nekem is volt már jónéhány inszeminációm, de az én dokim azt mondta, 30 mm felett az már nem tüsző, hanem ciszta, és abból már nem lesz petesejt. Ezt igazolja az is, hogy a tiéd tovább nőtt ahelyett, hogy megrepedt volna. Nekem is volt már cisztám, a doki felírt egy szurit, amitől másnap megrepedt, és következő hónapban lehetett újra próbálkozni. A bevérzés nem tudom milyen, olyanom nem volt, a ciszta esetén sem. Szóval a lényeg, hogy hiába az inszem, szerintem nem lehetsz terhes, kivéve, ha volt még ott másik érett tüsző is. Azért drukkolok neked, hogy sikerüljön a baba, talán kereshetnél egy hozzáértőbb nőgyógyászt... A cisztát pedig nézesd meg pár naponta, hogy megvan-e még, nehogy túl nagyra nőjön és műteni kelljen!
2009. dec. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szia!Nem volt másik sajnos!Azt mondták azért a bevérzés, mert megrepedt, a görcsölésem ezzel magyarázzák, és utána cisztává alakult.
2009. dec. 20. 16:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Hát ez elég furcsa. Hasgörcsölés lehet peteérés végén, tüszőrepedéskor, a ciszta is okozhat fájó, feszítő érzést, de az biztos, hogy nem repedt meg, ott van most is, csak negyvenakárhány mm-esre nőtt. A bevérzést hol látták? Nekem nagyon olyan érzésem van, hogy dilettáns orvossal van dolgod, fogalma sincs az egészről. Vizsgáltasd meg magadat egy másik dokival is, akinek több tapasztalata van ezen a téren, az eddiginek nem is kell megmondani, ne bízd magad csak a mostani dokidra! Pl. azt sem értem, minek szedet veled Duphastont - ha nem is volt tüszőrepedésed, szerinte minek kellene beágyazódnia? :/
2009. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jelenleg meddősségi központba járok, 2 doki nézett uh-n egyszerre.Nem tudom, hol látták a bevérzést.A főorvos a dokim, ez a 4. hely ahova segítséget kapok, ennyit még senki nem segített nekem, mint itt az orvosom.A duphaston azért kell, mert alapba kevés ez a hormonom.
2009. dec. 20. 18:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, nem is tudom, mit mondjak. Melyik meddőségi központba jársz? Az én dokim is jó hírnevű szakember, nem most kezdte a pályát, rengeteg páron segített már, de 30 mm-nél nagyobb tüsző esetén sosem végezte el nálam az inszeminációt. És az előző dokim sem, akiről hasonló jókat tudok mondani. Hmm :/
2009. dec. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!