Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Májusban fog megszületni a...

Májusban fog megszületni a kislányunk, neki szeretnénk fogni beszerezni babadolgokat. Tanács?

Figyelt kérdés

Első kisbabánk lesz. Már van egy lista, hogy mit kell vásárolni, tudnátok segíteni kiegészíteni? Ruhákat még nem írtam fel. Miből hányat érdemes venni? Mekkora méret legyen?


BabaKád

Babakocsi

Autóülés

Fészek ?

Etető

Ágy

Cumi

Párna

Takaró a babakocsiba

Takaró az ágyba

2xÁgynemű

Hordozó

Matrac



2023. márc. 8. 19:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%

A 2-es válaszát olvasni , így szülés előtt...hát elég hátborzongató:(


-vízhőmérő

-lázmérő

-babafésű

-alkohol, hintőpor, baba szappan, popsikenőcs plusznak (bár az elején úgyis azt fogjuk használni amit felír a doki, illetve alapvetően mi használjuk is ezeket, szóval kárba nem fog menni)

-vattakorong

-hálózsák (az első időszakokban alvásnál ezt fogjuk használni, mivel a párna és a takaró is fulladásveszélyes, inkább nem kockáztatok)

-zokni, body, rugi, kisnadrág

Ezekből 56-osat vettünk első körben, de van 62-68-as is már. 5-6db-ok vannak ezekből./inkább mosogatom őket, úgyis hamar kinövi.

-textil pelenkából van Kb 10 db.

-kis kesztyű

-vékony sapka

Eldobható pelenka volt a baba csomagban az jó lesz idegen helyekre, meg ahogy néztem többször is lehet használni őket.

-Radiátorra párologtató (kicsit száraz itt a levegő)


Szoptatós melltartót én speciel nem vettem. Tökéletes toppok vannak erre a célra itthon nekem. Melltartó betétet vettem egy csomaggal, hátha kell.

Légzésfigyelőt nem használunk. Legalábbis eddig így gondolom, aztán lehet inkább beruházunk majd egyre.

Illetve, amiket írtál.

Érdemes amúgy minden baba csomagot felvenni. A csomagokkal gyűjtöttem össze: cumisüveg, 3 20dbos törlőkendő, 1 mini sudocrem, 2 mini bepanten, 1 mini neogranormon, minta öblítő, 2 minta mosószer, eldobható pelenkázó, krém, aeckrém, egy csomó kupon, és egy táska feleség.

Játszószőnyeget még szeretnénk, de azt majd ha "szükség" lesz rá.

2023. márc. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

IKEA-ban most le van árazva az egyik kiságy, ha esetleg érdekel, nem tudom milyet akartok de itt a link:


[link]

2023. márc. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!