Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ivott valaki terhesen nyugtató...

Ivott valaki terhesen nyugtató teát?

Figyelt kérdés

Úgy érzem agyvérzést fogok kapni, ha nem kezdek el inni valami nyugtató hatású teát. De úgy komolyan, nem átvitt értelemben.


Mondjuk lehet, hogy az agyvérzésnél bármi jobb.

De azért kíváncsi vagyok tapasztalatokra, kinek mi segített a 0-24-es idegeskedésen terhesen

úgy, hogy semmi baja ne essen a babának.



2023. márc. 10. 16:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%

... 7 hetes terhes voltam, amikor az anyukám pszichiátriára került a semmiből totál bekattant. Nekem meg sajnos volt szerencsém hurcibálni őt mindenféle orvosokhoz, úgy hogy kb. Azt se tudta hogy én a lánya vagyok. Hidd el.. Ezen csak át tudsz esni valahogy. MAGNEROT akár napi 6 szem is oké. Nekem kicsit nyugtatta az idegeim. Viszont nekem nagyon jól sikerült kezelnem magamban, mert arra gondoltam, hogy a babának ne legyen baja, nyugodtnak kell maradnom.

Jobb tanácsot nem tudok adni. Egyszer minden rossznak vége szakad.

Mar 16 hetes vagyok, és egy kislány választott az anyukájának. Szóval mi átvészeltük.

2023. márc. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, reggel este. Citromfű teát, nagyon szerettem. Én súlyosan szorongtam a terhességem alatt, idegbeteg voltam egy egy időszakában. A tea sokat segített, sok vitamint szedtem. Mindenképpen érdemes megpróbálnod.
2023. márc. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!