Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ovuláció után 9 nappal? Többi...

Ovuláció után 9 nappal? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ovuláció után 9 nappal gyakori vizelesi inger, derék fájás, izom fájdalom stb tünetek . Szerintetek sikerülhetett a baba volt már így valaki?

Előre is köszönöm


2023. márc. 11. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Lehet hogy sikerült, ha próbálkoztok, de a tünetekből erre nem lehet következtetni, mert megegyeznek a menstruáció előjeleivel, illetve van akinek van, van akinek nincs semmi, teljes káosz.
2023. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Inkább hangzik pms tüneteknek.
2023. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem terhességi tünetek, de attól még persze sikerülhetett.
2023. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez lehet sima PMS is, meg terhesség is.

Nekem például minden pontosan úgy volt, mint minden menstruáció előtt, egyedül az volt más, hogy én előtte fél nappal mindig barnáztan icipicit. Na akkor, amikor terhes lettem, ültem a munkahelyemen belenyilalt a hasamba, később amikor kimentem wc-re észrevettem, hogy megint kezdődik. Puffogtam is magamban, hogy most jó hamar jön meg, mert 4-5 nappal voltam menstruáció előtt.

Soha többet ezután nem barnáztam, ott akkor egy picit, aztán napokig semmi, elég furcsának is találtam.

Ez az egy, ami máshogy volt, minden más pont ugyanúgy előjött.

2023. márc. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!