Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Prima extra érzékeny teszten...

Prima extra érzékeny teszten halványan, de láthatóan megjelent a második csík, viola, és digitális clearblue negatív. 6 nap múlva kell hogy megjöjjön. Szerintetek lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2023. márc. 12. 10:48
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:

Sziasztok.éjszaka arra ébredtem hogy nagyon erős görcseim vannak, és ömlik belölem a vér.

Viszont

Nem értem mi történik velem.

Ma reggeli teszt is halvány pozitív de jól látható. (Facelle)

2023. márc. 26. 08:40
 52/56 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a hcg-nek kell pár nap, hogy kiürüljön. Ahogy írtam, ez kémiai terhesség lett sajnos. Pár nap múlva már biztosan negatív lesz a teszt, a menstruáció után pedig próbálkozhattok megint.
2023. márc. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:
Lelkileg megviselt teljesen :(
2023. márc. 26. 09:14
 54/56 A kérdező kommentje:

Tanácsot kérnék,hogy ilyenkor be kéne mennem az orvoshoz, vagy nem szükséges?

Rendesen menstruálok, az első nap nfájdalmasabb volt mint szokott, de mostmár semmi fájdalom.nagyonn darabokba jön, ami először megijesztett de utána olvastam hogy elvileg normalis.

2023. márc. 28. 15:14
 55/56 anonim ***** válasza:
Ha elviselhetetlen fájdalmad vagy elhúzódó vérzésed lenne, akkor érdemes orvoshoz menni.
2023. márc. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Jelelnleg az 5.napom de még vérzek eléggé.

Viszont fájdalmam az nincsen semmi

2023. márc. 30. 08:55
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!