Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első ultrahangra megyek...

Első ultrahangra megyek 20-án. Nem tudom mire számítsak, de a férjem is szeretne jönni. Vajon beengedik őt is? 7+3 hetes leszek akkor.

Figyelt kérdés

2023. márc. 16. 05:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

Hát azért ne balhézzon sztk -ba … nem is értem ezt, hogy gondolta, mi elmentünk kétszer baba mozira hogy a férjem is lássa ilyen egyszerű…

Amugy én utáltam az összes apukát a vároba egyik nagyobb pöcs volt mint a másik tisztelet a kivételnek… de leül … meg se fordul a fejébe, hogy felálljon… mikor van ott más hölgy is lényegtelen hogy terhes vagy sem illetve látszik már rajta vagy sem … esznek isznak lehúzzák a maszkot mert csak mert ő azt is megteheti …. Ha én kibírom nagy hassal ugyan bírja már ki ő is …

2023. márc. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira bent akar lenni a férjed, menjetek maganba! Nagyon gáz ha elkezd ott balhézni, és szépen be is fogtok ezzel mutatkozni.

Nekem se jöhetett be egyszer sem a férjem, sőt csak a legelső alkalommal tudott velünk jönni, a többinél anyósom kisert el, de mindig kaptunk képet. Illetve 3x voltunk 4d ultrahangon, ott pedig lehet ugye akár több családtag is

2023. márc. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a terhesség megállapításon még legjobb esetben is csak egy gombócot lehet látni. Nincs baba alakja, nekem a szívhangot sem mutatták meg soha, pedig kifejezetten kértem. Fotót lehet csinálni a monitorról, ha megkéred őket. Nekem legalábbis mindig lehetett több különböző helyen. Majd a 24. héten menjetek együtt babamozira, az elég nagy élmény egy jó helyen. :)

Nézd, kb erről marad le, ezt is csak 1 percig látja. Ezért kár megutáltatni magatokat az ottani személyzettel.

[link]

2023. márc. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira bent akar lenni akkor magánba menjetek ott valószínűbb hogy bemehet,bár ez még csak megállapítás tehát így se biztos. Nem marad le semmiről egy kis gombóc lesz,meg látni hogy pulzál a szíve. Én kaptam képet megmutattam neki és elmondtam hogy láttam a kis szív pulzálást. Ő a 12.heti genetikain látta először.
2023. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Cirkuszolni nem fog. Ebbe biztos vagyok. Bár megertem őt is, hiszen van egy 13 éves lánya, akit közösen nevelünk és mivel külföldön dolgozott akkoriban, sok mindenről lemaradt. Így érthető, hogy nem akar lemaradni.
2023. márc. 17. 06:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!