Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok! Jövő héten...

6 hetes vagyok! Jövő héten kell vissza mennem ultrahangra akkor leszek 7 hetes! Már 3 napja reggelenként gyötör a hányinger! Akkor biztos nincs semmi baj ha a tünetek meg vannak ugye?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
2009. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem túl biztató!
2009. jún. 19. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked is azt tudom csak mondani, hogy ne agyalj ilyeneken, biztos nem lesz semmi baj! Ne is gondolj a rosszra! :)
2009. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

jé, én írtam ki a felső kérdést! Azóta is parázok, de ez van. Amikor nagyon beletörőrök, azt mondom, hogy, ha menni akar, inkább most menjen, mint tizen akárhány hetesen. Ha maradni akar, úgyis megmarad. Persze ez sovány vigasz.


8 hetes kismami

2009. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
A múlt héten voltam kaparáson, meghalt a babám 7 hetesen, de nekem a tüneteim eltűntek, semmi hányinger reggelente a melleim sem fájtak már jó pár napja, mielőtt az orvos megerősítette, hogy a magzat nem fejlődik már min. 1 héttel előtte elgondolkodtam párszor, hogy nem érzek semmi olyat amit egy terhes nő érez, már van egy 7éves kislányom, úgyhogy tudom mivel jár a terhesség. Úgyhogy biztosan minden rendben lesz, nagyon nagyon szorítok, pár hónap múlva újra próbálkozunk és én nagyon bízok, bízzál te is a jóban!
2009. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!