Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem akar mozogni a babám...

Nem akar mozogni a babám Nst-n, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mikor fognak beszólítani a vizsgálatra, hiába van időpont...


Múltkor pont akkor alukált amikor figyelték... nagyon nyugodt baba nem bírtam felkelteni.


Lebasztak, hogy mozog a baba csak én nem nyomom a gombot. Mondtam,hogy mivel nem érzem mozogni,nem fogom nyomni a gombot...


Már alapból stresszesen megyek. 🙁



2023. márc. 16. 08:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Első körben próbáld meg a csokit. Ha azzal nem megy akkor egy kis kávét igyál indulás előtt.
2023. márc. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Igyál valamit (valamelyik baba a sima hideg víztől is felébred) vagy egyél egy csokit, lépcsőzz

Nálunk ha ez sem segít akkor megmozgattak a pocakot

2023. márc. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondták 1h-30 p köztelőtte egyek csokit( nem 2 kockát) ( nem voltam gdm-es)


Majd lépcsőn menjek a vizsgálatra

2023. márc. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenről még nem hallottam, hogy ezért az anyát szidják. Mit tehet ő róla? Nem is értem, gondolom azzal azért tisztában vannak, hogy a gyerek a hasban még nem szófogadó.


"-kislányom/kisfiam, most mozogj!

-jól van, anyu, pillanat."

2023. márc. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
58%

Én figyeltem a görbét aztán ha felment néha nyomtam egyet, mert én sem éreztem.

Pedig csokit, kólát is bevittem előtte, nem használt.

2023. márc. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt hogx 9 re kaptam időpontot előtte 10 perccel ettem csokit ittam kólát, 10-fel 11 korul kerultem be addigra elaludt a baba és velem üvöltöttek. Utána már okosabban csináltam vittem kólát és csokit és közvetlen vizsgálat előtt ettem meg meg ittam belőle úgy hajlandó volt felkelni. Meg előtte felkeltegettem, nyomkodtam, simiztem, piszkáltam szegényt.
2023. márc. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Az enyémet is volt, hogy ébresztették azzal a berregővel, nálatok nincs ilyen? Arra mindig felkelt, az evésre nem.
2023. márc. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor odaertem a váróba elkezdtem kólát iszogatni és volt nálam csoki. Kitapasztaltam a terhesség alatt,hogy erre reagál. Ha nem mozdult a kólától akkor vizsgálat közben csokiztam. Egyszer volt hogy a lányom előtte sokáig fent volt és épp bealudt, akkor először megoróbálták felrázni, majd megberregtették. Van ilyen spéci gépük ami rezeg, berreg és szegények arra felriadnak.
2023. márc. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első alkalommal fekvős volt na ott szinte semmi, hát gondoltam tudja ha oldalt fekszem akkor alvás van😁 meg alapból délelőtt nyugis és délután/estére indul be. Következő alkalommal ültem de akkor sem volt sokkal jobb az asszisztens jött mozgatni a hasam. Utána már trükköztem, dobozos kávé vagy cola előtte,úgy már kicsit élénkebb volt😁
2023. márc. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is nyomtam a csokit, colat, semmit nem használt.

Megkaptam, hogy ha ez így megy azonnal tolnak a műtőbe, szóval csináljak valamit, majd ezzel ott hagyott teljesen egyedül. Ez egy fogadott szülésznő volt.

Ez után sétálgattam, felálltam leültem és sírva könyörögtem, majd mozgott ő, csak szeretett alukálni. Az ilyenekkel ne foglalkozz, engedd el, mert csak magad és a babát stresszeled. Legközelebb addig nem mentem be amíg nem kezdett előtte mozogni, mert nem hiányzott pluszba hogy idegeljen és megsirasson egy balf..z.

2023. márc. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!