Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem akar mozogni a babám...

Nem akar mozogni a babám Nst-n, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mikor fognak beszólítani a vizsgálatra, hiába van időpont...


Múltkor pont akkor alukált amikor figyelték... nagyon nyugodt baba nem bírtam felkelteni.


Lebasztak, hogy mozog a baba csak én nem nyomom a gombot. Mondtam,hogy mivel nem érzem mozogni,nem fogom nyomni a gombot...


Már alapból stresszesen megyek. 🙁



2023. márc. 16. 08:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyan ez volt. Nagyon nehezen tudtam felkelteni... Söt nekem konfliktusom is volt egyszer mert elkezdték ütögetni a hasam, amit nem hagytam szó nélkül. Nem tudom mit gondolnak magukról ott bent az nstn. Sőt olyan is volt hogy "nem mozog elég erősen" pedig fent volt, tehát nem tudtam vele mit kezdeni. Ne hagyd hogy lealázzanak, húzd meg a határt. Nem a te hibád hogy nem mozog. Nyugodtan próbalj meg sétálgatni simogatni finoman játékosan bökdösni, csokit enni, kávét vagy kólát inni. Kitartást!!
2023. márc. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Minket elküldenek sétálni csokit ennni kv-zni,meg"rázták a babát"

Ha nem kel fel visszakell menni 1 2 óra múlva

2023. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
"Ne hagyd, hogy megalázzanak!" - 21-esnek van igaza. Mi az, hogy erőből rázzák a hasat? Nekem egyszer rázta meg a doki, úgy ránéztem, hogy elnézést kért. Azért álljon meg a menet!
2023. márc. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Az első vizsgálatról amiről meséltem nektek előzményként annyit szeretnék hozzátenni, hogy 09.00-ra volt időpontom, ettem előtte csokoládét és colat ittam. Ugyebár az volt a probléma, hogy nem szólítottak be csak kB 10.00-kor. Addigra elaludt a kisbabám, aztán odabent is ettem csokit és ittam,de ő nagyon nyugodt és nem keltette fel sem az étel, sem a bökdösés. Ő ilyen... A stresszelés ott kezdődött,hogy már amikor le szerettem volna ülni a vizsgálatra, akkor belém kötött az nst-s hölgy. Megvédtem magam, utána persze hirtelen észre vehette magát, mert más lett a stílusa,azonban gondolom nem kell mondanom, mennyire rosszul tud esni ha belédkötnek úgy hogy még sosem voltál az adott szituban, első kisbabásként...


A mai vizsgálat sokkal jobban telt. Ismét volt időpontom, próbáltam 20 perccel előtte enni és inni. A colat teára váltottam, sorra is kerültem időben. A kisfiam nagyokat mozgott, aminek nagyon örültem. Ugyanaz a hölgy most nem volt (velem) bunkó. Az orvos aki az nst eredményét értékelte szó szerint angyal volt,kellemes meglepetés ért. Összességében nagyon pozitív volt ez a nap számomra.


Egyébként magándokihoz jártam terhesgondozásra, csak a genetikai kötelező ultrahangokat csinálta a saját dokim az állami kórházban. Ezek az első hosszabb igénybevételű "élményeim" a várandósság alatt sztk-ban.


Ha éppen nem velem beszélnek úgy mint a pokróccal, akkor megkapja sajnos más. Próbálok pozitívan a dolgokhoz állni. Én már nem is a szüléstől félek,hanem ezektől a harcoktól. Sajnos akikkel megtehetik azokat mégjobban alázzák. De mindig van kivétel, most is kimerült.


Köszönöm szépen mindenkinek a sok sok hasznos hozzászólást és együttérzést, nagyon aranyosak vagytok!


Jó egészséget kívánok mindenkinek!

2023. márc. 16. 19:38
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Ultrahang elött egyél csokit és mozogni fog
2023. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!