Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ne nézzetek kérlek hülyének,...

Ne nézzetek kérlek hülyének, nem tudtam, hogy nem szabad meleg vízben fürödni, ezért 6 hetesen 38,5 fokos vízben voltam 20 percig. Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
2023. márc. 18. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Lehet meleg vízben fürdeni… forró vízben nem ajánlott sokáig lenni, de egy egészséges terhességnek nem lesz semmi baja.
2023. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már csak az a kérdés, hogy a 38,5 meleg vagy forró
2023. márc. 18. 11:36
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Meleg. A saját alap testhőd is 36 °C körüli, a 38,5 ehhez képest éppen csak egy kicsivel melegebb. Ha ilyen parás vagy meg fogsz őrülni a terhesség végére, arról nem is beszélve mire felnő a gyerek.
2023. márc. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit korábban csináltál, azt kevés esetben kell abbahagynod.


Nekem vannak külföldi rokonaim. Engem rögtön eltiltottak a futástól, unokatesómnak javasolták, hogy kezdje el. Nálunk a tengeri halakat nem ajánlják, másodunokatesóméknál a csirkét. A finnek szaunáznak terhesség alatt heti egyszer. Nem lesz semmi gond.

2023. márc. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Ennyire nem kell ráparázni, hogy méregesd a vizet.

Minden terhességem alatt forróban fürödtem, egyik gyerekemnek se volt semmi baja.

2023. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem méregettem, ki volt írva a fürdőben :D
2023. márc. 18. 12:25
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Akkor viszont említsd meg a nőgyógyászodnak. A víz nem vészes, de fertőzést ilyenkor könnyű összeszedni, vegyen kenetet 4-6 hét múlva, mert ha összeszedtél valamit, azt kéne kezelni, mert kezeletlenül korán nyílhat tőle a méhszáj.
2023. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Na az viszont gáz hogy fürdőben voltál, azt nem szabad. Otthoni kádban lehet fürdeni, de közösségi medencében nem, rengeteg fertőzést össze lehet szedni, nekem a nőgyógyászom szigorúan kiemelte ezt. Inkább ettől kellene izgulnod, nem a hőmérsékletétől.
2023. márc. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Szülés előtt 6 órával is gőzölgő vízben áztattam magam, ahogy végig a terhességem alatt. Nem lett sem méhösszehúzódádom, sem görcsöm és előbb sem szültem meg.
2023. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Nekem azt mondta az orvos, hogy lehet menni fürdőbe, csak vigyázni kell a fertőzésekkel.

Mentem is.

A melegvizet kellett csak kerülni, nehogy vérbőséget okozzon.

2023. márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!