Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírtátok a hosszú hetekig...

Hogy bírtátok a hosszú hetekig tartó fekvést?

Figyelt kérdés

Vérzés vagy bármi miatt ha feküdni kellett hetekig, hogy nem épültetek le?

Mind lelkileg, mind testileg, úgy érzem, már tök le vagyok gyengülve, hiányzik a levegő is.

Persze, a baba a legfontosabb, ez nem is kérdés, de van valakinek valami tippje? Ki hogy csinálta, hogy kibírhatóbb legyen?


2023. márc. 19. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem többször kellett rövidebb időkre, de teljesen meg voltam bolondulva. 1-2 nap alatt kipihentem magam, 3-4 nap múlva az összes sorozatot untam, utána meg kész rémálom volt. Főleg, hogy bőven lett volna mit csinálnom, amit akartam is. Akkoriban nem volt lehetőségem kimenni, úgyhogy bent a házban voltam és baba cuccokat rendelgettem, mindent megnéztem mindenhol, hol van a legcukibb, legjobb ár érték arányú, babaruhákat válogattam, hajtogattam, szedegettem ki belőle a címkéket. Mire szabad lettem kb meg is volt minden a babaszobába. :) Ha most lennék ilyen helyzetben, kifeküdnék a kertbe (vagy bárhova, ahova van lehetőség), és a napon süttetném magam, olvasnék, én rajzolni is szeretek és tudok is, csak időm nincs. Ilyesmi :)
2023. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én még csak ma vagyok 10+4,nem merek rendelgetni.

Kifekudni nem tudok, félkész a terasz, az mondjuk nem is lenne gond, de olyan nagy dög a teraszajtó, hogy nem tudom kinyitni, nem merek most erőlködni vele.

Az a baj, hogy hosszú hetek után már minden unalmas, ráadásul elég nagy a stressz, rettegés minden pisilés, nagywc, tüsszentés, erőteljesebb mozdulat. Éjszaka is rosszul alszom, mert félek, hogy sokat forgolódom. Mindig olyankor van több vérzés, szerencsére most már csak barna inkább.

Néha úgy érzem, már megkattanok.

2023. márc. 19. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Én mindezt kórházban tettem hetekig…

Az eléggé lehúzó volt… es még leszek is benn😫

2023. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Orvosi tanulmányok bizonyítják, hogy az ágynyugalom nem csökkenti sem a vetélés, sem a koraszülés kockázatát, ellenben növeli a trombózisrizikót, csökkenti az izomtömeget és negatív pszichés hatásai vannak.

Szóval semmilyen okból nem feküdnék egész nap ágyban.

2023. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3-as, nem jobb, hogy ott nem vagy egyedül? Vagy nem sorstársakkal vagy?
2023. márc. 19. 19:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Ahogy picit többet mozgok, máris jobban vérzek. Szóval muszáj.
2023. márc. 19. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!