Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? (8 hetes terhesen)

Ez normális? (8 hetes terhesen)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Első terhességem. Kb. egész nap émelygek, nem folyamatosan, van hogy elmúlik, bizonyos szagokra előjön erősebben akkor néha hányni is szoktam. Nem igazán kívánok semmit a szinte egész napos émelygés miatt, de közben meg nagyon éhes vagyok hiába eszek. Igyekszem változatosan, egészségesen táplálkozni, megfelelő adagokkal, nem túl sokkal. Ezt az émelygés + éhség kombinációt nem értem. :( Ez normális? Más kismamák is voltak így?

2023. márc. 22. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam az első trimeszterben végig. Alapból émelyegtem, de ha lezuhant a vércukrom és megéheztem, iszonyú rosszul lettem, de semmi kedvem se volt valami konkrét dolgot enni.
2023. márc. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez teljesen általános.
2023. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is így volt. Kb a 17.hétig tartott.
2023. márc. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor majd egyszer elmúlik... :D
2023. márc. 22. 14:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
El, csak győzni kell kivárni. 😅 Nekem minden héten mondta a férjem, hogy a következő hét már biztosan jobb lesz. Na, majd a következő, na majd a következő. Egy idő után elengedtem, nem hittem már el neki semmit. 🙃
2023. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az én férjem is ezt mondja :D pedig amúgy minden reggelem úgy indul, amikor felébredek hogy ez egy tök jó nap, de jól érzem magam. Aztán kikelek az ágyból és 30 perc - 1 óra múlva kezdődik/folytatódik az egész :D
2023. márc. 22. 15:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt. Napok óta nem maradt meg bennem semmi egy óránál tovább, majd éhen haltam, de hánytam, ha csak megláttam az ennivalót. Volt, hogy megkívántam valamit és amint a szemem elé került, egyszerre akartam borzasztóan megenni, de ott helyben öklendezni kezdtem. Furcsa dolog ez. De elkepesztően jó, amikor végre vége és több hónap után végre normálisan tudsz enni.
2023. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 flora08 ***** válasza:
100%
Igen, sajnos ismerős. Hetekig almán, tejszeleten és hideg szénsavas ásvanyvízen éltem. Később javult a helyzet, kb. a 12 hét környékén, akkor már nem volt egész nap hányingerem, de még simán előfordult, hogy már evés közben úgy éreztem, jön is vissza 🥴 a 20. hét után múlt el teljesen. Az utolsó hónapban meg már nagyon figyelnem kellett arra mit eszek és mennyit, mert brutális étvágyam lett 😶 A legjobbakat kívánom!
2023. márc. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!