Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normàlis hogy undorítónak...

Normàlis hogy undorítónak érzem magam terhesen?

Figyelt kérdés

Én pl kismama vagyok, még csak félidős de nagyon undorom magamtól. Nem híztam sokat, de mégis egyszerűen rosszul vagyok ha meglátom magam a tükörben. A kicsit nagyobb fenekem, a pocakom…

Annyira groteszk az egész. A férjem is valszeg ezt gondolja, hiszen rám se néz.

Más nőket akar megd.gni, de ezt mondta is…



2023. jan. 28. 15:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem Veled van baj, hanem a férjeddel.
2023. jan. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Én mindig azt olvasom, hogy egy nő akkor érzi a legszexibbnek magát, amikor várandós. Hát én sem éreztem még magam ilyen csúnyának, most mint, semmi önbizalmam nincs. 28 hetes vagyok. Pedig nekem mindenki mondja, hogy csinos vagyok. Szóval ezt a részét megértem és együttérzek, de az utolsó mondatot inkább nem kommentálnám....
2023. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Emiatt érzed így magad, mert a férjed is így áll hozzád.



Nem akarok ünneprontó lenni, de a gyerek 1 éves korára legkésőbb már külön lesztek.



Én szeretem magam terhesen, de a férjem is szívesen lenne velem, ha lehetne😔


Pedig egyébként naponta edzek nem terhesen( amíg nem tiltottak le, terhesen is) és az étkezésre is mindig figyelek.

Tehát nem ez az állapotom a normál, hiú is vagyok.

2023. jan. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

34 hetes vagyok. Alig várom, hogy szülés után elkezdhessem leadni a plusz kilókat, valamint szeretném visszakapni az alakom legalább egy részét. A férjem szerint így is jól nézek ki, de én sajnos látom amit látok. Imádom ettől függetlenül a pocakom, de a szexuális életünk is romokban. :/

Megértelek kérdező, de a férjed reakciója egyáltalán nem normális. Emiatt ne magad hibáztasd vagy az alakod. Ha más nőket akar meg.., az nem a terhességed miatt van.

2023. jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen is el lehet válni. Miért mentél hozzá?
2023. jan. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%

Dehogyis normális...

Én szuperszexinek éreztem magam terhesen, de a férjem nagyban hozzájárult ehhez azzal hogy minden nap bókolt, udvarolt.

Nálad is ez lehet a gond, hogy a párod szemén át nézed magad. Szégyelheti magát a férjed mekkora bunkó paraszt. Szerintem keresd a kiutat hova tudsz menni a babával.

2023. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Jaj istenem. Ezek így nem jó kilátások :( Nem lesz ez egy hosszú párkapcsolat, hacsak el nem mentek pszichológushoz beszélgetni a kapcsolatotokról. Perinatális pszichológia az az ágazat, amelyik a terhesség és szülés körüli időszakkal foglalkozik.
2023. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Mondd mi vett rá,hogy egy ilyen bunkóval vállalj gyereket? Kitalálom:most lett ilyen. A terhesség előtt maga volt a királyfi a fehér lovon....Nem veled van a baj.
2023. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
Illetve nem a kinézeteddel. Azzal igen,h.egy ilyennel álltál össze.8-as voltam
2023. jan. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%

Egyáltalán nem.normális..

A férjed is egy seggfej ha mást akakr megdgni akkor az se most kezdődött...

2023. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!