Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik ha 1 etkezesnel...

Mi történik ha 1 etkezesnel nem tartom a diétát gdm mellett?

Figyelt kérdés
Apukám szülinapi bulijára próbáltuk összeállítani a kajcsit tesómnak, de azon a helyen, ahol leszünk nem igazán van diéta kompatibilis étel, sőt több, mint valószínű egy pizzeriaban lesz. Ahol nincs tk pizza :( inzulint szurok, 3-3-3 egységet. Esetleg emeljek az inzulin adagon és próbálják 1 szelet pizzát enni?

2023. márc. 23. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Egyetlen alkalomtól nem lesz baj, csak ne csinàlj belőle rendszert. Egy szelet pizza nem fog megàrtani. Règen amùgy is ,,kenyèregysègben" mèrtèk, hogy mennyi szènhidràtot fogyaszthat valaki.
2023. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ti szervezitek, akkor miért oda szervezitek ahol nem tudsz enni?!

Ahogy írta valaki, egy alkalomtól nem lesz bajod, ha egyébként tartod a diétát. De!

Egy pizzériában gondolom meglehet beszélni, hogy pizza tészta nélkül állítsanak össze egy húsos salátát neked, és meg van oldva a probléma…

2023. márc. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azért oda szervezzük, mert az a kedvenc helye apukamnak,és neki lesz a 60. Szülinapja :) nyilván nem fog 24 ember alkalmazkodni hozzám a 25. Emberhez :)


Természetesen megkérdezem majd a dietetikust is róla, egyebekent igen első válaszoló, nálunk (vidéken) mai napig az van, hogy X fehér zsömlét szabad megenni :D nyilván nem azt eszem, de a protokoll ebben a kórházban is ez :/


Köszönöm szépen a válaszokat!

2023. márc. 23. 10:52
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Egy szelet pizza helyett én is salátát kérnék inkább.
2023. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Én is GDM-es vagyok, egy teljes pizza azért extrém kiugrás lenne nekem. De ha pukkanásig nem laksz jól vele, néhány szelet szerintem nagy bajt nem okozhat most az egyszer.
2023. márc. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vigyél magaddal valamit, tudom, hogy ez furán hangzik de amugy full mindenki megérti még az étterem is, hogy ez van most kész.🤷‍♀️
2023. márc. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
1 zsömle= kb. egy szelet pizza.
2023. márc. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél magaddal valamit,szerintem megértik. meg nem csak pizza van ott,húst ugye nyugodtan ehetsz,köretnek saláta stb.
2023. márc. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!