Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lett két halvány 10es pepino...

Lett két halvány 10es pepino tesztem ma vagyok a 11 dpon a naptáram szerint, viszont iszonyatos alhasi szúró fájdalmam van baloldalon a teszt lehet nem terhesség miatt pozitív ha nem ciszta miatt ?

Figyelt kérdés
2 éve szeretnénk babát , tavaly februárban volt egy spontán vetélésem , azotta nem igazán figyelem a ciklusaimat nem hogy 11dpon tesztelégessek , de már négy napja görcsölgetett a hasam .Azt hitem meg fog jönni de ma reggel már úgy fáj hogy ki egyenesedni nem igazán bírok , így vettem egy tesztet a nem tudom hányadik pisiből megcsináltam és extra halványan de ott van a csík nem kellett 5perc H kijöjjön viszont száradás után erősebb lett, okozhat más is pozitív tesztet és azért fájna ennyire ?
2023. márc. 29. 11:19
A kérdező szavazást indított:
Pozitív teszt
Ciszta
5 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Van képed a tesztröl? Mert volt már nekem is halvamy pozitív és nemvolt baba
2023. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Sajnos próbáltam de annyira halvány hogy a képen nem látszik , ha ki vittem a fényre ott látszott hogy lila színű és olyan vastag is mint a kontroll csík . De olvastam is hogy száradási csík sűrűn előfordul a pepinon 🤷🤷 úgy hogy tanácstalan vagyok , a hasfájás az elmúlt hál Istennek .
2023. márc. 29. 12:17
 3/25 anonim ***** válasza:
Predictor earlyt vegyél az biztos
2023. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkodtam csak a drogériában az pont nem volt csak ez a fajta ,de be fogok menni a gyógyszertárba és veszek azt :) köszönöm a segítséget 😘😘
2023. márc. 29. 13:09
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy teszt a fényképen nem látszik pozitívnak, akkor az nem pozitív. Nekem ezt mondta a doki.


Nem azt mondom, hogy nem vagy terhes, de én ebbe nem élném még bele magam, főleg hogy még nem is késik. Simán lehet negativ is, mármint szellemcsikos, vagy az is lehet, hogy beindult valami, de ugyan úgy meg fog jönni.


Ezért felesleges a korai teszt.

Mindenesetre szorítok, hogy baba legyen.

2023. márc. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lehet fotózni, szerintem se pozítiv, de amúgy is korán van még
2023. márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ami fotón nem látszik az rendszerint negatív. Sajnálom
2023. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
A pepino egy elég szar teszt, nekem fotózható is volt, mégsem voltam terhes. Olyat nem szabad venni.
2023. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Na ezeket jó tudni , akkor lehet tényleg szellem csík , mert egyáltalán nem tudom lefotózni nem is látszik rajta semmi a képen . Nem is tesztelek majd csak ha késik vagy 2napja. De mondjuk kétlem hogy baba lenne ,én elsőnek inkább a cisztára gondoltam ,de így hogy 8as neked is ilyen szar volt akkor lehet nincs is semmi bajom csak ez egy ilyen hónap hogy ennyire fáj a hasam előtte .

Tuti hogy ha legközelebb veszek akkor ezt nem fogom még venni

2023. márc. 29. 16:27
 10/25 anonim ***** válasza:
Csinálj egy normális tesztet.
2023. márc. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!