Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A bal karom már rég kifárad...

A bal karom már rég kifárad egykezes súlyzónál, amikor még a jobb bírja. Ilyenkor mit tegyek? Kérdés lentebb

Figyelt kérdés

tehát a bal kezemmel, a gyengébbel scott padozok, de pl a 8-asnál nem bírom többször megemelni, míg a jobb karommal, ami szemmel láthatóan kisebb, de sokkal erősebb még bírnám olyan 15ig.

nem szeretném, ha nagy különbségek alakulnának ki a karjaim között, de tudom az is nehezen elérhető, hogy azonos szinten legyenek, de ez nem is fős szempont, csak nel egyen sokkal gyengébb


tehát hogy edzek?

ahány felhúzásnál elfárad a karom, annyit csináljak a jobbal is? vagy pl csináljak meg egyhuzamba a jobbal 16-ot, míg a ballal 2x8-at? azonos eredményhez vezet?


2011. aug. 27. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor a terhelést a gyengébbikhez kell igazítani. Dolgozhatsz kétkezes rúddal, azzal még egyszerűbb a téma.
2011. aug. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem 2 cm-vel nagyobb a bal kezem mint a jobb, és szerintem ezzel nincs is semmi baj :)
2011. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 dirtboy ***** válasza:
két kezes gyakorlatokkal fel kéne hozni a másik kéz szintjére.
2011. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
két kezes gyakorlatokat csak legvégső esetben szeretném, mert a scott padom kialakítása nem olyan
2011. aug. 27. 19:13
 5/12 A kérdező kommentje:
meg rudat is csinálni kellene
2011. aug. 27. 19:13
 6/12 A kérdező kommentje:

meg rudat is csinálni kellene...

szóval valami más megoldás?

kösz

2011. aug. 27. 19:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Kétkezesnél pont besegít jobban az erősebbel. Egykezessel told, annyit amennyit a gyengébbik bír.
2011. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ok, kösz gsback

én is teljesen így gondoltam teljesen amatőrként, csak gondoltam megkérdezem a profiktól :) akiből itt jelenleg 1 van :D

2011. aug. 27. 20:31
 9/12 anonim ***** válasza:
nincs itt profi egy sem
2011. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

:D

Hát ha kétkezes rúdnál te be tudsz segíteni a másik kezeddel anélkül, hogy ferdén, szarul hajtanád végre, akkor gratulálok. :D

2011. aug. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!