Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van esély a méhen...

Csak egy lány 2014 kérdése:

Szerintetek van esély a méhen belüli terhességre?

Figyelt kérdés
Február 21.en volt az utolsó menstruációm. Márciusban a nem várt menstruációm előtt 3 nappal csináltam tesztet halvány pozitívat. Utána mindennap csináltam h erősödik e. Egy nappal előbb megjött és utána erősödött a teszt is. Mult hét csütörtökön voltam orvosnál nem láttak semmit, elkudtek vérvételre múlt hét pénteken annak az eredménye 149,01 H IU/l <5,00 hétfőn ismét elküldtek annak az eredménye 451. Telefonon azt mondták ez még elég kicsi érték ahoz h látszódjon de elő magzat van. Ma bementem a kórházba mert elkezdtem görcsölni,csináltak tesztet ami erős pozitív de szinten nem láttak se kívül se belül semmit. 3mm a méhnyálkahártyám a menszeszem ugyan úgy volt meg mint ahogy szokott. Es van egy minimális folyadék a házban. Esetleg volt valaki hasonló helyzetben ?Decemberben volt egy méhen kívüli terhességem amivel műtöttek félek hogy ismét ez történik:(

2023. márc. 30. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos nagyon úgy néz ki, hogy megint. Nekem is egy fura menses után lett pozitív, es nem lattak semmit. A petefészekben volt. Ráadásul ha 3 mm a nyálkahártyád, abban semmi nem tud megtapadni.
2023. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor a 3mm vastagság nem lehet attól hogy márciusban is megvolt a pozitív teszt ellenére?
2023. márc. 30. 20:16
 3/13 anonim ***** válasza:
Vagyis előtt. Egy fura menses előtt 1 nappal.
2023. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
De lehet attól, de ha megvolt es 3 mm a nyálkahártya, akkor nincs neki mibe beagyazódni. Tehát ha van hcg a veredben, akkor sajnos nagyon úgy tűnik, hogy ott van, csak nem a mehben.
2023. márc. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ahj..ez hihetetlen :(
2023. márc. 30. 20:21
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon sajnálom, szerintem megint ugy jársz. De kívánom, hogy ne így legyen. Nekem 4-5 hetesen 22 mm volt a méhnyálkahártya egészséges terhességnél, és már láttak petezsákot.
2023. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem onnan veszik észre a méhen kívülit hogy a hcg olyankor nem duplázódik 2 naponta?

A baba is foganhatott késői peteérésnél és azért is lehet alacsonyabb a hcg nem?

A fiamnál nekem ugyanolyan vérzésem volt mint máskor és akkor már 1 hét 5 napos volt, persze nen csináltam tesztet. Az első kimaradt mensim után 2 héttel uh vizsgálatnál már 7 hét 5 napos.

Nagyon drukkolok hogy ne legyen semmi baj és egészségesek legyetek.

2023. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, hát bárcsak úgy lenne. 😔
2023. márc. 31. 05:32
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem van esèly hogy minden rendben lesz. A Hcg kb nekem is így emelkedett,nem duplázódott 2 naponta. A Dr.nő eleinte arra gondolt hogy mèhenkívűli,megijedtem , sírtam, 6.hèten általában már ott az embrió ,nálam csak a 7.hèten jelent meg, pedig ismert volt a pontos megtermèkenyülèsi nap mert inszeminációm volt. Mondjuk nekem a mèhnyálkahártyám 9 mm volt, előtte E vitamint szedtem.

Amit nagyon ajánlok mert vèkonyabb mèhnyálkahártyám volt mindig is, E vitamint mèg ma vedd meg, 400mg nyugodtan mehet, 1 hónapig szedd kb, tovább ne igen , mert aztán nem jó a túl sok e vitamin bevitel, elegendő ami a terhes vitaminban van, ès D vitamint is szedjèl azt vègig lehet a terhes vitamint kiegèszítve, ha görcsölnèl akkor magnèzium.Remèlem valami csoda folytán meg tud maradni a picit.

2023. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó.. ma be kellett jönnöm mert nagyon gorcsoltem jobb oldalon látják de eleg bizonytalannak tűntaz orvos..most kerültem fel az osztályra. Nem tudom valaha sikerülne e természetes úton teherbe esni..de decemberbe a bal pete vezetékemben most a jobban található..én nem merek ezek után próbálkozni sem
2023. márc. 31. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!