Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van esély a méhen...

Csak egy lány 2014 kérdése:

Szerintetek van esély a méhen belüli terhességre?

Figyelt kérdés
Február 21.en volt az utolsó menstruációm. Márciusban a nem várt menstruációm előtt 3 nappal csináltam tesztet halvány pozitívat. Utána mindennap csináltam h erősödik e. Egy nappal előbb megjött és utána erősödött a teszt is. Mult hét csütörtökön voltam orvosnál nem láttak semmit, elkudtek vérvételre múlt hét pénteken annak az eredménye 149,01 H IU/l <5,00 hétfőn ismét elküldtek annak az eredménye 451. Telefonon azt mondták ez még elég kicsi érték ahoz h látszódjon de elő magzat van. Ma bementem a kórházba mert elkezdtem görcsölni,csináltak tesztet ami erős pozitív de szinten nem láttak se kívül se belül semmit. 3mm a méhnyálkahártyám a menszeszem ugyan úgy volt meg mint ahogy szokott. Es van egy minimális folyadék a házban. Esetleg volt valaki hasonló helyzetben ?Decemberben volt egy méhen kívüli terhességem amivel műtöttek félek hogy ismét ez történik:(

2023. márc. 30. 20:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez hihetetlen:( , nagyon eltèvedtek szegènyek akkor :( .

Nagyon sajnálom. Olyan rossz ez mikor nem találják meg az útjukat ès letelepednek a petevezetőben. :(

Kitartást neked, ès ne add fel!

Csak a petevezetèked maradjon èp, ès minden esèly meg van hogy legközelebb sikerüljön! Nem tudom voltál e már petevezetèk átjárhatósági vizsgálaton? Nem lehet hogy azèrt tapadt meg a petevezetőben is másodjára mert nem átjárhatók? Ha nem volt ilyened, erre minden kèpen menjèl el, èn is voltam ilyenen. A legjobbakat kívánom, a jó a rosszban hogy időben a kórházban vagy, talán nem sèrül a petevezetèk, valaki kèsőn kerül be, ès bizony az èletveszèlyes lehet, ès a petevezetők eltávolítására is szüksèg lehet. Persze akkor is mèg lombikkal simán sikerülhet, de az sajnos körülmènyesebb.

2023. márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi volt! 🌸
2023. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok tegnap volt a műtét fél 6kor. Nem beszéltem még orvossal. Gondolom ma bejön és elmond mindent. Elvagyok keseredve h megint ez történt csak a másik oldalon. Nem voltam még ilyen atjárhatósági vizsgálaton. De én már félek egyenlőre leállunk most a baba témával:( köszönöm szépen a válaszokat
2023. ápr. 1. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!