Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombik beültetés után honnan...

Lombik beültetés után honnan lehet sejteni, hogy sikerült-e?

Figyelt kérdés

ET után vagyok 5 nappal 5 napos blansztocitákat kaptam vissza(kettőt).Ez a 2.beültetésem a 3.stimulációm. Eddig nem éreztem semmi különöset de tegnap este óta enyhe menstruáció szerű görcseim vannak. Nagyon félek m,hogy ez sem sikerült. Éreztetek hasonlót?

Köszönöm a segítséget:)



2023. márc. 31. 06:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár a lombikkal nincs tapasztalatom, de a koraterhességben teljesen normálisak az ilyen pms szerű érzések. Sajnos ebből bármi lehet, nem tudhatod, csak amikor már tesztehetsz.

Szorítok.

2023. márc. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mire mi eljutottunk a lombikig, én már annyi tünetet beképzeltem sok-sok hónapon keresztül, hogy nem is mertem azon gondolkodni, milyen tünetek jelenthetnek ilyenkor sikert. Mivel túl voltam stimulálva, nekem az alhasi fájdalom, kisebb görcsök, puffadás végig jelen volt. Lehet, hogy nálad is ilyesmi okozza, szerintem mást még talán korai lenne érezni. Nekem is 5 naposat ültettek vissza, rá 14 napra mentem vérvételre, azelőtt 2-3 nappal már éreztem mellfeszülést is. Sikeres lombik lett belőle.
2023. márc. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális, amit érzel, viszont nem jelent semmit. Lombiknál semmilyen tünet sem jelent semmit, mivel kapod a hormonpótlást. Ha beültetés után nem kellett hcg tartalmú injekciót szúrnod, et+9en menj el egy vérvételre (hcg + prog). Ha vmi elindult, ott már látszania kell. Érdemes rá 2 v 4 napra újra nézni, hogy emelkedik-e. Ez a legbiztosabb.
2023. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi volt kerdezo?
2023. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sikerült 😁 már 10. Hétben vagyunk
2023. máj. 18. 13:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Juhuuuuuuu, gratulálok!!!!! Én holnap trsztelek, rettegek.
2023. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!